Ponovo se javio

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
Posle 5 meseci mi danas napise mail

kaze dasa "da me jos voli"

prvo sam se rasplakala pa sam nekoga pitala da me posavetuje :p
i na kraju sam ga
poslala sam ga u milu njegovu


tacka sa secanjima i starim ljubavima


a vi drage moje kakve ste vi kada vas bivsi zovu i kukaju kako ste im vi bas sve ono sto su trazili u zivotu

ja sam se resila skota zauvek i to danas ;) a vi
popustate li ili ste bas iste kao i ja
 
bobba:
Posle 5 meseci mi danas napise mail

kaze dasa "da me jos voli"

prvo sam se rasplakala pa sam nekoga pitala da me posavetuje :p
i na kraju sam ga
poslala sam ga u milu njegovu


tacka sa secanjima i starim ljubavima


a vi drage moje kakve ste vi kada vas bivsi zovu i kukaju kako ste im vi bas sve ono sto su trazili u zivotu

ja sam se resila skota zauvek i to danas ;) a vi
popustate li ili ste bas iste kao i ja
Ja obicno uvek popricam. Mozda ne tako rado, ali odgovorim. Jednostavno ne dopusatam da mrznja zameni ljubav. Nekada sam tu osobu voleo, bili smo vise od prijatelja...svakao da zasluzuje makar odgovor...
Podjem recim prvo od cimjenice, koliko bi meni bilo tesko da uradim nesto slicno...
Naravno da ne gajim lazne nade, ako tu ljubavi nema, ali takodje ne volim da lazem sebe i druge ako nesto jos uvek postoji...
 
pa meni se to nije desilo nikad
bar ne tako
mene niko ne voli :(
ma neeee

ja sam tako rekla da ga volim ali mi nije verovao
to je bio baš loš trip
mrzim što neki ljudi ne umeju da oproste
mislim.... rekao i on meni da me voli, ali me oterao na ono mesto i rekao da on ne zna da li ću sutra reći da ga ne volim
bljak
plakala sam mislim, onako malo
kad ti teško tako jako, ne možeš ni da plačeš ko čovek

iz pozicije tog dečka.. ti si skotina bobba
 
pa ja sam prvo plakala
barem pola sada

nisam mogla da razumem zasto ponovo da se secam svega onoga sto smo prosli zajedno
a bogami bilo je toga

ali sam mu ipak rekla da ne zelim da nastavim vezu

ipak on je mene povredio i nisam mogla da verujem da moze da misli kako mogu da mu oprostim
sve je to tako sveze jos uvek
 
ra-ta-tat:
iz pozicije tog dečka.. ti si skotina bobba[/QUOTE]


ne bi rekla
pre bi dodala da on misli da sam ja budala

on je taj koji je posle 2 godine spavao sa drugom i koji je otisao sa istom
ja sam ta koja je ostala da place i pita sebe sta mi fali


ne ne znam da mu oprostim a i ne zelim

nek ide njoj opet
 
ok, tvoja situacija je drugačija
ja nisam otišla sa nekim drugim u krevet, čak ni na piće

ali svejedno
ljudi prave greške
to je ljudski
pa ako mu ti ne oprostiš, naći će nekog drugog

tako je bilo i sa mnom :D
 
bobba:
Posle 5 meseci mi danas napise mail

kaze dasa "da me jos voli"

prvo sam se rasplakala pa sam nekoga pitala da me posavetuje :p
i na kraju sam ga
poslala sam ga u milu njegovu


tacka sa secanjima i starim ljubavima


a vi drage moje kakve ste vi kada vas bivsi zovu i kukaju kako ste im vi bas sve ono sto su trazili u zivotu

ja sam se resila skota zauvek i to danas ;) a vi
popustate li ili ste bas iste kao i ja

Kad razmišljam tj. vidim nešto što smo npr. oboje voleli,razmišljam o tome kako je sve možda moglo biti drugačije;ipak smo mi proveli pola decenije zajedno,ali kad počnem vrtiti film u nazad i uključim mozak,mislim da se to trebalo završiti puno prije.
Moje mišljenje je da se ne treba nikada vraćati na staro,jer će se opet ponoviti ista priča.
A što se prevare tiče,konkretno,šta on misli da si ti budala???
Kao sad ću ja malo sa drugom,pa kad mi dopizdi i vidim da nije sve ono što ti jesi,ja ću ti se vratiti jer ti mene voliš i sve ćeš mi oprostiti.................
Jedna takva priča je sad aktuelna u mom okruženju i ne možeš zamisliti u opšte koliko jedna osoba može biti ljigava....
 
On je samo sebicno postupio izjavivsi to bez ikakve zelje da li si ti to htela cuti ili ne.
Naravno da misli da je ispravno postupio, ali meni to izgleda kao da trazi pomilovanje.
Ako te voli i ako to sve i jeste proslost onda prosto mozes da zivis u njemu a da ne budes deo njegovog zivota.

Toliko ljudi i dalje zivi u svima nama a da oni toga nisu ni svesni. Tako treba da ostane i u njegovom slucaju.
 
Имала сам такав случај ... држим се онога да, када једном нешто пукне - увек ће пуцати + једно оштро, самоуверено "ЗБОГОМ" ... помаже!
Добро си урадила, јер ниси "играчка" са којом се поигра када се зажели.
 
Selena:
Kad razmišljam tj. vidim nešto što smo npr. oboje voleli,razmišljam o tome kako je sve možda moglo biti drugačije;ipak smo mi proveli pola decenije zajedno,ali kad počnem vrtiti film u nazad i uključim mozak,mislim da se to trebalo završiti puno prije.
Moje mišljenje je da se ne treba nikada vraćati na staro,jer će se opet ponoviti ista priča.
A što se prevare tiče,konkretno,šta on misli da si ti budala???
Kao sad ću ja malo sa drugom,pa kad mi dopizdi i vidim da nije sve ono što ti jesi,ja ću ti se vratiti jer ti mene voliš i sve ćeš mi oprostiti.................
Jedna takva priča je sad aktuelna u mom okruženju i ne možeš zamisliti u opšte koliko jedna osoba može biti ljigava....

Tacno. Ja ne verujem u pokusaje da se izglade stvari jer zapravo i ne treba sklapati toliki kompromis prilagodjavanja jedno drugom u kome se gubi svoje Ja samo na racun opstanka neke veze. Tu se covek sasvim izgubi u svom htenju ljubavi, a nikako se ne pronalazi.

"- Ja samo zelim da kazem da te i posle toliko vremena volim.
- Zasto se onda nasa veza prekinula?
- Zato sto ju je uhvatila akutna erozija cijoj smo slabosti mi popustili, ali veruj mi to ce proci.
- Ali ta erozija je imala svoj karakter kada je oglasila da ljubav vise ne postoji.
- Samo trenutak slabosti, veruj mi, ne znam sta mi je bilo. Nisam umeo da se borim.
- A pocetak klecanja na kolenima da se sve vrati kao sto je bilo lici na borbu? Meni to izgleda kao da se nismo nikada zaista poklopili. Jedan novi izraz nase ljubavi je zapravo mrtvorodjence jer smo imali prilike lepo da zivimo jedno kraj drugoga i ta prva magija je prosla. Svaki pokusaj je uzaludan."

The Oath
 
bobba:
ja sam se resila skota zauvek i to danas ;) a vi
popustate li ili ste bas iste kao i ja

Ne videh iz tvoje priče što je on tačno skot... što te je ostavio pre pet meseci? Bzvz.
I kakve sve to ima veze sa POPUŠTANJEM?

Uzgred, meni se svi koji su me ostavili obavezno ponovo jave. Pa onda plaču preko telefona, ili bi da se vrate, ili tako nešto. :roll: :?
Nikada se nisam vratila u prekinutu vezu.
Ne verujem prosto u to da neko ne zna da me voli, ali će to da shvati kad ode.
Mislim, ako me voliš pola godine nakon raskida, hajde lepo da budemo odvojeni ceo život - ala ćeš tek onda da se istopiš od ljubavi... :lol: :lol: :lol: Šalim se, znam da nije tako jednostavno sve i crno-belo.
-------------------------------------------------------------------------

Uh, sad sam pročitala objašnjenje u trećem tvom postu na temi :shock: ... Shvatila zašto misliš da je skot. Preskoči moje prvo pitanje, i nikada ne odgovaraj na forumske teme pre prve jutarnje kafe...:roll:
 
bobba:
Posle 5 meseci mi danas napise mail

kaze dasa "da me jos voli"

prvo sam se rasplakala pa sam nekoga pitala da me posavetuje :p
i na kraju sam ga
poslala sam ga u milu njegovu


tacka sa secanjima i starim ljubavima


a vi drage moje kakve ste vi kada vas bivsi zovu i kukaju kako ste im vi bas sve ono sto su trazili u zivotu

ja sam se resila skota zauvek i to danas ;) a vi
popustate li ili ste bas iste kao i ja



Uuuuuuuuuuuuuu pa moja reakcija zavisi od toga da li sam ga volela, kolilko sam ga volela i da li ga još uvek volim.
 
Ma ja se obradujem uvek :wink:
A i ako je bilo nešto skroz loše i ako je ispao totalni dripac i smrad, nebih odgovorila na poruku ,,još te volim'' sa napušavanjem.
Rekla bih mu i ja tebe.
Eto, onako - iz fazona.
 
majcheki:
Ma ja se obradujem uvek :wink:
A i ako je bilo nešto skroz loše i ako je ispao totalni dripac i smrad, nebih odgovorila na poruku ,,još te volim'' sa napušavanjem.
Rekla bih mu i ja tebe.
Eto, onako - iz fazona.


Pa ti se iz fazona nakači na kičmu .... he he he .... i ne možeš da se otkačiš posle ... razmisli dobro :I
 
Bravo! Jos sam mislila da je tema jos jedna od onih kuknjava, "jes' da je bio skot, ali eto, javio se, pa..." Pogotovo kad sam procitala kako i zasto ste se razisli. Jos poslao mail, sta ne zna za telefon?
 
Ma jok... mislim, bar do sada nije bilo ništa strašno.
Imam kontakte sa većinom bivših ,,dečkova'' i ljubavi i... nisu psihopate :lol:
stvarno - pa nebih bila s njima nekada da jesu.

Otkud znam - valjda ste u pravu, znam da ste u pravu što se distancirate
ali u svakom njemu bilo je nešto što je vama nekada bilo drugačije, simpatično, drago...
ne bi odma' poverovala da me voli posle milion godina.
Ni na pamet mi ne bi palo - e on mene još uvek voli
Nego da mu nešto treba...
Videla bih šta mu to treba i koliko mogu da mu pomognem
Zašto ne?
Degradiranjem svakog bivšeg njega pljujem sebi u usta.
 

Back
Top