Ponovo sa istom/istim....

Jock.
Ne podrzavam uopste duhove iz proslosti. Jednom kad pukne - puklo je. Da se vrati, moze.... al' veza bude mnogo kilava.
Savetujem izbegavanje ovoga, pogotovo ako je raskidu prethodila svadja o nekim "manama" partnera, koje on sada, u ovdasnjoj reinkarnaciji veze tvrdi popravio.

Tebe je izgleda neko bas zeznuo. Ako tako nastavis ti ces buduceg decka bas maltretirati.

A on ce biti budala ako te bude trpio.

ma vidis kako si me provalio...zato ja ovde pokusavam da nadjem svog krotitelja...
cula sam da ovde niko ne trpi da ga cura maltretira...pa ako vec ne mogu da imam zadovoljstvo da maltretiram,daj makar da me dobro torba sa najvecim na svetu i k i j

Angel ne svidja mi se kako pishesh.Kako ti mislish da nadjesh nekog finog sa takvim rechnikom? :neutral:

mislim da je uvek bolje upoznati partnerove losije strane,pa posle krenuti ka upoznavanju boljih...
ja predstavljam svoju najgoru mogucu "ja"
pp ne koristim za ogovaranje...sve iznosim javno...
ako ne moze da me trpi ovakvu onda bolje da ne zapocinjemo...posto volim da psujem kad sam ljuta

Ala si se ti zaebala:zcepanje:

Занимљиво је да ТИ баш знаш да сам се заебала! :dontunderstand:
Причала сам причу неколико пута, али, ево опет.
После нешто више од 6 година забављања раскинули, што рече Анђа због неких околности, а не због тога што није вредело.
Ја се забављала са другим,а волела овог првог, и он мене, почели да се виђамо поново, и тако...
У браку смо 19 година, то значи, толико дуго сам у заебу...;)

...nekad desilo da raskinete, pa da budete sa nekim drugim i onda se opet vratite ovom/ovoj predjashnjem/oj? :think:

Pa,desilo se to sa bivsim...da smo raskinuli nakon godinu i po..pa se opet pomirili...mesec dana nismo bili u kontaktu..Ja sam u tom periodu bila sama,a on...ko ce to vec znati....:dash::dash:
Mislim da to ponovo sa istim/istom ne vodi nicemu...jednom pokidan sav,vise nikad nije isti...ma kako da ga zakrpis...:mrgreen: Mada ynam i ya slucajeve,gde su se ljudi vencali,i bilo posle bolje,nego kod zabavljanja...Svako radi kako misli da treba..ja to vise ne bih ponavljala...

Back