ponovo dilema...........

Pazi Goxy;ovde su SVE stranke blagi uzas a i 99% politicara su tezak olos tako da to sto cu da za milionce glasam za bilo koga od njih ne vidim kao neku losu stvar.Zalosno je zaokruziti bilo koga od njih a ne sad kao ne bi za ove ili one.Svi su isti.
 
Treba birati manje zlo, u tom sluchaju torrente:wink:........Mene ce najmanje gristi savest ako na listicu zaokruzim trojku.........Vi ostali, ja sam i rekao vec kohenu, svako po svojoj savesti....svi imamo neko svoje iskustvo i na osnovu toga cemo da glasamo.....
 
inagadadavida:
Ajde da napravimo neku komparaciju u kadrovima........izmedju DS i DSSa.....



Ovde se , vidim kritika svodi na visinu i boju glasa Boze Derikoze, pa cak i broj cipela :roll: ........tako karakteristicno za radikalsko - domacinski nacin razmisljanja.......

Boza ima takav CV . da ga ceo DSS ne bi mogao napisati , a da svaki clan da najbolje iz svoje biografije........Sorbona i Harvard....najbolji student Francuske u poslednjih dvadesetak godina......lik godine u "L Mondu " a ne u "Kuriru", omiljenom mitinom stivu...........a prica o Karicevom coveku, Bozi, je toliko banalno glupava, da samo patriJote mogu da je gutaju , bez zvakanja.........

DSS nema ni priblizno coveka takvih kvalifikacija, ni renomea u Evropi.......ako ima,, voleo bi da znam koji je......mozda onaj genije Marsicanin, ili Nebojsa ludi Bakarec?? :D :D
:D

Ма шта вреде Божи "дипломе" - ништа, он је пи*кица па пи*кица... ту нема помоћи...
какав, бре, јевропски реноме, коме ти продајеш краставце......... што се није вратио у Јевропу - НЕГО ОВДЕ ЧЕКА КАО КЕР ДА ДОБИЈЕ КОСКУ ДА ГЛОЂЕ...и чији је уопште ЕКСПОНЕНТ ваш Мики Маус....???

Ето, управо у твојим постовима и твом "начину борбе за истину" се налазе моји разлози због којих ПРЕЗИРЕМ ЛЕВИЧАРЕ и бивше комуњаре - којим си се ти наравно приклонио, јер "ивер не пада далеко од кладе".

Људи које наводиш као што су Шами, Маршићанин или Бакарец, колико знам уопште НИСУ НА ЛИСТИ ДСС-а - него све сами пробрани и одабрани УСПЕШНИ ЉУДИ КОЈИ СУ СЕ ДОКАЗАЛИ СВОЈИМ РАДОМ.

1. Узми само ону браћу Петровић(близанце) београдске генијалце, један је директор "Дунав" осигурања

2. а други "Телекома", а не треба да причам какав су успех постигли обојица,

3. па онда директора "Галенике" који је ту огромну фармацеутску фирму ВРАТИО у власништво државе отплаћујући оног вашег ДОС смрада Панића,

4. па онда директора предузећа "МЕталац" познатог у целом свету, за чије се производе жентураче, рецимо Швабице, туку када их виде у продавницама...

5. па директора рудника "Колубара" који су 31.децембра ископали НАЈВИШЕ УГЉА У ИСТОРИЈИ ТОГА РУДНИКА,

6. па директора у "Електродистрибуцији" која први пут НИЈЕ ИМАЛА РЕСТРИКЦИЈЕ после дужег периода... итд. итд.

7. Уосталом, сама чињеница да ни једно овдашње дежурно г... не помиње
САНДУ РАШКОВИЋ-ИВИЋ, једину жену на политичкој сцени која би могла
да ПРОЂЕ, јер је образована, паметна, вредна, одређена, а и веома лепа.

8. Зоран Стојковић је за тебе и ону обреновачку калаштуру Батића ПОЈАМ !

9. А то што стално помињеш Коштуницу као МЛОХАВОГ, ја видим само да кад
вам мој Београђанин и Шумадинац ЗАВУЧЕ - ЗАПОМАЖЕТЕ ДАНИМА...ахаха....


али ТИ ПО СВИМА КОЈИ СУ УСПЕШНИ ПЉУЈЕШ... јер управо тај комунистички шљам жели МЕДИОКРИТЕТЕ на власти као једини пут и начин да се они као осведочене лопуже ПРОВУКУ........
 
Torrente-BG:
Pazi Goxy;ovde su SVE stranke blagi uzas a i 99% politicara su tezak olos tako da to sto cu da za milionce glasam za bilo koga od njih ne vidim kao neku losu stvar.Zalosno je zaokruziti bilo koga od njih a ne sad kao ne bi za ove ili one.Svi su isti.

IPAK........kad vec niko nece da da milionce za moj glas......glasacu po savesti :D :D :D

A u tom slucaju,

zivelasrbijaem2.jpg
vojaikomunjarefj5.jpg

somtu3.jpg

budjenjenv2.jpg
dolevladaradovith07rq3.jpg
121508935cy2.jpg
 
eremita:
Људи које наводиш као што су Шами, Маршићанин или Бакарец, колико знам уопште НИСУ НА ЛИСТИ ДСС-а - него све сами пробрани и одабрани УСПЕШНИ ЉУДИ КОЈИ СУ СЕ ДОКАЗАЛИ СВОЈИМ РАДОМ.

1. Узми само ону браћу Петровић(близанце) београдске генијалце, један је директор "Дунав" осигурања

2. а други "Телекома", а не треба да причам какав су успех постигли обојица,

3. па онда директора "Галенике" који је ту огромну фармацеутску фирму ВРАТИО у власништво државе отплаћујући оног вашег ДОС смрада Панића,

4. па онда директора предузећа "МЕталац" познатог у целом свету, за чије се производе жентураче, рецимо Швабице, туку када их виде у продавницама...

5. па директора рудника "Колубара" који су 31.децембра ископали НАЈВИШЕ УГЉА У ИСТОРИЈИ ТОГА РУДНИКА,

6. па директора у "Електродистрибуцији" која први пут НИЈЕ ИМАЛА РЕСТРИКЦИЈЕ после дужег периода... итд. итд.

7. Уосталом, сама чињеница да ни једно овдашње дежурно г... не помиње
САНДУ РАШКОВИЋ-ИВИЋ, једину жену на политичкој сцени која би могла
да ПРОЂЕ, јер је образована, паметна, вредна, одређена, а и веома лепа.


9. А то што стално помињеш Коштуницу као МЛОХАВОГ, ја видим само да кад
вам мој Београђанин и Шумадинац ЗАВУЧЕ - ЗАПОМАЖЕТЕ ДАНИМА...ахаха....


али ТИ ПО СВИМА КОЈИ СУ УСПЕШНИ ПЉУЈЕШ... јер управо тај комунистички шљам жели МЕДИОКРИТЕТЕ на власти као једини пут и начин да се они као осведочене лопуже ПРОВУКУ........


zaboravio si ko je još na listi dss-a.
se pretpostavljam pokazao radom nogu.


inače, taj petrović iz telekoma je običan diletant. verovatno su nam zato telekomunikacione usluge takav krš...

8. Зоран Стојковић је за тебе и ону обреновачку калаштуру Батића ПОЈАМ !

jeremita se oduševljava komunističkim sudijama. ko bi rekao...
 

Back
Top