Ponovo antisemitski i neonacistički grafiti u Novom Sadu

A horde njihovih istomišljenika i simpatizera, bivših bravarevih pionira? cca, barem 2 miliona samo u Srbiji!

Имамо у том случају легитимни континуитет. Краљ је подржао Броза 1944 а самим тим и све што је уследило. Ако данас има цца 2 милиона (а има), није крива давна историја већ то говори о природи народа.
 
U Hrvatskoj su novinari 2004. godine, pitali jednu babu iz neke vukoyebine, prilikom izlaska na glasanje za predsjedničke izbore, za koga će glasat. Kaže baba, glasat ću za Vranju. Za napomenu, Tuđman je umro 1999. godine. Takvih ima na lopate i u Hrvatskoj i u Srbiji. Zato nam i je ovako.
Jasno mi je, ali kod nas mislim na Vojvodinu su zivele osobe koje su se obrazovale jos u XIX veku, odavno su umrle sada su nihovi potomci u osmoj i devetoj deceniji jos uvek svesne i donose ispravnije odluke od mladih ljudi.
 
Koji kakav god da je bio, mislim na Hortija Miklosa, spasao je 450000 i lovima cetiristo pedeset hiljada Jevreja. Na sudenju istom u svojstvu odbrane pojavio se samo jedan, ostali su prihvatili stav jevrejske zajednice da nije u njihovom interesu prisustvovati sudenju.
Pre nego me neko pocne prozivati je spomenut u kontekstu odnosa Jevreja prema licnosti koja im je pomogla.
Medlin Olbrajt nije vredna ni spomena.
Takvima koji te prozovu ćemo mamicu lagano! :zcepanje:Ovo je slika subotičke Sinagoge koja je ostala ČITAVA za vreme WW2:

su-sinagoga.jpg
 
U mom gradu je svakog ljeta na desetke automobila s BG i NS, ponekad i KG tablicama. Od tih možda i stotinu automobila s takvim tablicama, koji parkiraju i ispred moje zgrade i ispred zgrada moje obitelji i rodbine, tek možda 1 do 2 budu oštećeni. Naravno, onda taj 1 ili 2 završe u medijima i nastane lov na vještice. Nikoga ne zanima što u istom trenutku stoji širom grada još 50 parkiranih vozila s istim početnim oznakama registracije, a koja nitko nije ni taknuo. Toliko o medijima, poštenju i ozbiljnosti.
mogu da nabrojim x primera napada na Srbe, koji letuju u Hrvatskoj...ali, ja podržavam napade na te Srbe...iako sam Srbin...trebaju redovno dobijati batine i da im lomite automobile...
 
Имамо у том случају легитимни континуитет. Краљ је подржао Броза 1944 а самим тим и све што је уследило. Ако данас има цца 2 милиона (а има), није крива давна историја већ то говори о природи народа.
A kako je došlo do toga? Da je MOJ Kralj nešto tako napravio iz čista mira, ničim izazvan, ucenjen, nagovoren i slično... JA bih ga LIČNO UBIO!
 
mogu da nabrojim x primera napada na Srbe, koji letuju u Hrvatskoj...ali, ja podržavam napade na te Srbe...iako sam Srbin...trebaju redovno dobijati batine i da im lomite automobile...

I ja bih mogao navesti sve napade na crnce, Rome, Hrvate, Albance i druge mete u Srbiji, ali tek dio toga završi u vašim medijima pa sumnjam da bih mogao biti uspješan koliko i ti. S druge strane, Hrvatska ima slobodne medije i gotovo 100% tih priča o napadu na Srbe u Hrvatskoj objave hrvatski mediji, a srpski samo preuzmu tu vijest. Dakle, kod nas se to ne krije, što znači i da se ne podržava. Mediji objave većinu takvih slučajeva, a izmaknu samo oni gdje oštećeni ne traže odštetu i ne prijave policiji.
 
Војвода Ђујућ је јавно величао Недића, а Брнабића је одала почаст Србину Стојадиновићу.

Да не буде да је само војвођански Фирер једина црна овца.

Ovakve teme su odlicni senzori da se vidi ko je na forumu za huntu :aha2:

Na izborima dobijate sendvice ... a posle vas i nema dok se ne organizuju nove ture po Srbiji hahahaha.


:hahaha:

АНА БРНАБИЋ У АРГЕНТИНИ Премијерка Србије јуче је посетила гроб Милана Стојадиновића, некадашњег председника Владе Краљевине Југославије

https://www.alo.rs/vesti/politika/p...nika-vlade-kraljevine-jugoslavije/272053/vest

DI6WV8BXgAAw5pu.jpg
 
Војвода Ђујућ је јавно величао Недића, а Брнабића је одала почаст Србину Стојадиновићу.

Да не буде да је само војвођански Фирер једина црна овца.



АНА БРНАБИЋ У АРГЕНТИНИ Премијерка Србије јуче је посетила гроб Милана Стојадиновића, некадашњег председника Владе Краљевине Југославије

https://www.alo.rs/vesti/politika/p...nika-vlade-kraljevine-jugoslavije/272053/vest

DI6WV8BXgAAw5pu.jpg

Војвода Момчило је величао Недића из сасвим конкретних разлога. Толико су ти разлози оправдани да превазилазе сваку идеологију и политику.
 
I ja bih mogao navesti sve napade na crnce, Rome, Hrvate, Albance i druge mete u Srbiji, ali tek dio toga završi u vašim medijima pa sumnjam da bih mogao biti uspješan koliko i ti. S druge strane, Hrvatska ima slobodne medije i gotovo 100% tih priča o napadu na Srbe u Hrvatskoj objave hrvatski mediji, a srpski samo preuzmu tu vijest. Dakle, kod nas se to ne krije, što znači i da se ne podržava. Mediji objave većinu takvih slučajeva, a izmaknu samo oni gdje oštećeni ne traže odštetu i ne prijave policiji.
Ne KAKI! Skupljaju se politički poeni za izbore! I koje su sankcije? Ko bi glasao za Vlast koja oštro kažnjava takve slučajeve? :zcepanje:
 
I ja bih mogao navesti sve napade na crnce, Rome, Hrvate, Albance i druge mete u Srbiji, ali tek dio toga završi u vašim medijima pa sumnjam da bih mogao biti uspješan koliko i ti. S druge strane, Hrvatska ima slobodne medije i gotovo 100% tih priča o napadu na Srbe u Hrvatskoj objave hrvatski mediji, a srpski samo preuzmu tu vijest. Dakle, kod nas se to ne krije, što znači i da se ne podržava. Mediji objave većinu takvih slučajeva, a izmaknu samo oni gdje oštećeni ne traže odštetu i ne prijave policiji.
ne budi smešan..u Srbiji, na vlasti su najveći izdajnici i ološi...romi, šiptari ili muslije...zaštićeni su kao beli medvedi...svi su na socijali, imaju overene zdrastvene knjižice, dodatne bodove prilikom upisa na fakultete, besplatne knjige, smeštaj u domovima, postoji kvota o studentima gde mora se upisati određen broj bez obzira na znanje, prilikom kriminala manje odgovaraju od Srba...mogu još da nabrajam, ali tebe to ne zanima...već se držiš svojih lažnih priča
 
Војвода Ђујућ је јавно величао Недића, а Брнабића је одала почаст Србину Стојадиновићу.

Да не буде да је само војвођански Фирер једина црна овца.



АНА БРНАБИЋ У АРГЕНТИНИ Премијерка Србије јуче је посетила гроб Милана Стојадиновића, некадашњег председника Владе Краљевине Југославије

https://www.alo.rs/vesti/politika/p...nika-vlade-kraljevine-jugoslavije/272053/vest

DI6WV8BXgAAw5pu.jpg
?? Stojadinović? Vrlo vidovit i pametan čovek! Tako nešto imamo danas! :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
"
1954. године успоставио је социјалне контакте са бившим поглавником НДХ др Антом Павелићем, да би крајем те године потписао са њим споразум о разбијању и подели Федеративне Народне Републике Југославије (ФНРЈ) на три независне државе: Словенију, Хрватску и Србију. Овај нови српско-хрватски споразум требало је да замени застарели Споразум Цветковић-Мачек из 1939. године, којим је успостављена Бановина Хрватска.




Евентуални споразум је једини начин да се коначно стане на крај међусобном уништавању ... Јер Срби и Хрвати су стотинама година живели у посебним државама и увек у најбољем пријатељству, те сам сигуран да ћемо опет бити упућени једни на друге и помагати се у одбрани заједничких интереса.[9]
— Милан Стојадиновић
 
ne budi smešan..u Srbiji, na vlasti su najveći izdajnici i ološi...romi, šiptari ili muslije...zaštićeni su kao beli medvedi...svi su na socijali, imaju overene zdrastvene knjižice, dodatne bodove prilikom upisa na fakultete, besplatne knjige, smeštaj u domovima, postoji kvota o studentima gde mora se upisati određen broj bez obzira na znanje, prilikom kriminala manje odgovaraju od Srba...mogu još da nabrajam, ali tebe to ne zanima...već se držiš svojih lažnih priča

Je zato ste pretukli onog jadnog albanskog pekara, zato mlatite Rome, zato ste ubili onog crnog sportaša, zato ste namlatili onu dvojicu crnih nogometaša, zato ste ubili onog Francuza, zato skladate ljubavne pjesme s riječima ubij, zakolji itd. Bravo! Sjedni! 1!
 
Aj poradite malo na tom svom turističkom sektoru, ali za putovanja vaših građana po Srbiji i tim toplicama i brdima i dolinama. Želim ovo ljeto imat gdje parkirat.

Па ради се врло озбиљно..освежава се нека споменчина, праве се гондоле, држи се новогодишња расвета до Ђурђевдана...такве ствари просечан Европљанин не сме да пропусти!
 
opet ti kažem
Je zato ste pretukli onog jadnog albanskog pekara, zato mlatite Rome, zato ste ubili onog crnog sportaša, zato ste namlatili onu dvojicu crnih nogometaša, zato ste ubili onog Francuza, zato skladate ljubavne pjesme s riječima ubij, zakolji itd. Bravo! Sjedni! 1!
opet ti kažem, ne pričaj lažne priče...taj jadni pekar u Borči i oni pekari u Dolovu, koji su se slikali sa oružjem...nisu nimalo jadni...ajd malo proguglaj pa se javi
 
Па ради се врло озбиљно..освежава се нека споменчина, праве се гондоле, држи се новогодишња расвета до Ђурђевдана...такве ствари просечан Европљанин не сме да пропусти!

Super! Možda sad ja malo dođem dosađivat vama kod vas. Dosta vi meni kradete parking mjesta. Na mene je red. :lol:
 
opet ti kažem

opet ti kažem, ne pričaj lažne priče...taj jadni pekar u Borči i oni pekari u Dolovu, koji su se slikali sa oružjem...nisu nimalo jadni...ajd malo proguglaj pa se javi

A što vam je skrivila ona Hrvatica, vlasnica onog kafića, koju ste maltretirali na nacionalnoj osnovi? Valjda ne da da je se reketari pa joj hebete mater hrvatsku, ustašku itd. Je l to posrijedi?
 

Back
Top