Ponosna Bosanka

Ipak cu se malo zadrzati na temi.
Cek samo kokice i da pustim neki p..
Tuesday Morning Dog GIF by Sealed With A GIF
 
pa sad reci da se zene ne dodtjeruju nije tachno ali jeste tachno da izgledaju kao "pevaljke" tachno je takodje da imaju odredjen stil koji smatraju prikladnim za posao, pa za ausgang party, tachno je takodje da kad imaju slobodan dan djubre mogu da odnesu u kontener u trenerci i sa pundjom
Pa eto vidiš, različiti mentaliteti 🤷‍♀️ Ja se svako jutro poslije umivanja dobro počešljam i sredim frizuru, nanesem laganu šminku, obučem čistu i lijepu trenerku i spremna sam za odlazak do kontejnera da bacim đubre. Jedno je izaći kao da te poplava izbacila iz kuće a drugo je njegovati ležerni stil kad imaš slobodan dan.
 
Pa eto vidiš, različiti mentaliteti 🤷‍♀️ Ja se svako jutro poslije umivanja dobro počešljam i sredim frizuru, nanesem laganu šminku, obučem čistu i lijepu trenerku i spremna sam za odlazak do kontejnera da bacim đubre. Jedno je izaći kao da te poplava izbacila iz kuće a drugo je njegovati ležerni stil kad imaš slobodan dan.

sad se kao jedino bosanke cheshljaju ?

ko ima lepu kozhu njemu nije potrebna shminka

a to je tipichno balkansko vredjanje i ljubomora

ako odete kod tetke do shtutgarta na ferije nisi niti upoznao drzhavu niti narod pa da mozhesh da sudish kako funkcionishu , upoznali ste upravo komshiluk tetke i otishli malo do grada
 
sad se kao jedino bosanke cheshljaju ?

ko ima lepu kozhu njemu nije potrebna shminka

a to je tipichno balkansko vredjanje i ljubomora

ako odete kod tetke do shtutgarta na ferije nisi niti upoznao drzhavu niti narod pa da mozhesh da sudish kako funkcionishu , upoznali ste upravo komshiluk tetke i otishli malo do grada
Da, samo se Bosanke češljaju. Mi držimo monopol nad sredstvima za uređenje kose i vlasišta. Ako imaš češalj moraš platiti Bosankama za patent.
 
Da, rutinski. To je dio moje jutarnje higijene.
Pa ok, deo i kulture.
Ne bih sad ni tu devojku koja nece da cupa obrve nesto napadao. Njena stvar brate. Nemoj. Ima i zena koje imaju osetljivu kozu itd.. Svako radi sa svojim telom sta zeli.
Jedino bi mi zasmetalo sada da me neko napada i popuje da meni treba da se dize na to. Ovako: sta god ti ljulja brod.
 
Pa ok, deo i kulture.
Ne bih sad ni tu devojku koja nece da cupa obrve nesto napadao. Njena stvar brate. Nemoj. Ima i zena koje imaju osetljivu kozu itd.. Svako radi sa svojim telom sta zeli.
Jedino bi mi zasmetalo sada da me neko napada i popuje da meni treba da se dize na to. Ovako: sta god ti ljulja brod.
Niko nju ne napada, ovo je klasični spin i skretanje pažnje na sebe 🤷‍♀️ Nek ne čupa obrve to meni uopšte ne klacka koske....ali dizati priču ajme gledaju u mene je nebulozno. I još sad ispadosmo mi što čupkamo negativci i ljubomorni. Priča za malu djecu.
 
Malo mi to i lici na one razgovore sa zenskim osobama, kad me pita kakav fiz telo zene mi se svidja.
I sad ako kazem, ona ce pihh, vii ova je lepa, a tek ova je bas lepa, ta tvoja je neka kalastura.
Ej ej ej, polako, zamisli ja krenem tebi da uguravam moje misljenje o tome kakav muskarac Tebi treba da bude seksi(no offens), palis se na to na sta se palis i tu je kraj. Nema fajta i osude.
 
Malo mi to i lici na one razgovore sa zenskim osobama, kad me pita kakav fiz telo zene mi se svidja.
I sad ako kazem, ona ce pihh, vii ova je lepa, a tek ova je bas lepa, ta tvoja je neka kalastura.
Ej ej ej, polako, zamisli ja krenem tebi da uguravam moje misljenje o tome kakav muskarac Tebi treba da bude seksi(no offens), palis se na to na sta se palis i tu je kraj. Nema fajta i osude.
Ne osuđujem ni ja nikoga ali sam samo rekla šta mi smeta. Kao što bih sad našla sliku nekog feminiziranog lika iz Amsterdama sa nalakiranim noktima i naslov : Ponosni Srbin. Ma hajde.
 
A ja i pitanje glasi

Jel cupate obrve ?
Da ali neznatno. Sviđaju mi se takve kakve imam i samo počupam te koje mi štrče i narušavaju njihov prirodni oblik.
Da sam na mjestu nje počupala bih obrve na sastavu a nausnice izbjelila hidrogenom jer bi tako sebi bila ljepša a ne zbog tuđeg mišljenja.
Meni se ne sviđaju moje usne što su tanke, ali to je što je i ne pada mi na pamet da ih korigujem.
 
Da ali neznatno. Sviđaju mi se takve kakve imam i samo počupam te koje mi štrče i narušavaju njihov prirodni oblik.
Da sam na mjestu nje počupala bih obrve na sastavu a nausnice izbjelila hidrogenom jer bi tako sebi bila ljepša a ne zbog tuđeg mišljenja.
Meni se ne sviđaju moje usne što su tanke, ali to je što je i ne pada mi na pamet da ih korigujem.

takodje :)
 

Ponosna Bosanka Eldina Jaganjac ne želi čupati obrve ni brkove: Kad neće muškarci, neću ni ja​

Učiteljica koja živi u Kopenhagenu


Eldina Jaganjac (32), Bosanka s trenutnom adresom u Danskoj odlučila je da ne čupa obrve i brije nausnice. Ova učiteljica koja živi u Kopenhagenu je razmišljala o tome zašto bi žene to motrale da rade, dok je to muškarcima potpuno ostavljeno kao opcija.

Ta frustracija je rasla godinama, pogotovo očekivanja modernog društva od žena kada je u pitanju izgled:

– Prije nego što sam dopustila da mi jedna obrva izraste, osjetila sam da postoje izuzetno ograničene mogućnosti kako bi žene trebale izgledati. Ako se muškarac ne brije i ne čupa obrve, niko to ne primećuje i ne komentariše, a to nije ništa neobično. Baš kao i mnoge druge žene, i sama sam ponešto naučila. Na primjer, nekad se nisam osjećala prijatno kad bih izlazila ako moje obrve nisu bile počešljane, male i počupane, i ne bih išla u teretanu ako mi noge nisu obrijane – izjavila je Eldina,


Pogledajte prilog 1265300


Cppy paste sa dnevni avaz
Meni su ovakvi članci vrh.
Nigde ne piše da je izjavila za dnevni avaz.
Šta više, tekst je kopiran sa jednog drugog portala, a vest je, kao što to obično biva, kopirana sa društvenih mreža, bez dozvole dotične gospođe. To što se okačila na Instagramu nužno i ne znači da je dozvolila šatro novinarima da o njoj pišu ili da njene slike postavljaju u novine.
Mislim da i u pravilniku ovoga foruma stoji da nije dozvoljeno postavljanje tuđih slika bez odobrenja. Pitali ste Eldinu? Ili je opravdano, jer je dnevni avaz to isto učinio...
 
Bilo je to skoro, kada je sliku sa letovanja jedne od sestri Kovač, pokupljenju sa Instagrama, objavio jedan portal sa naslovom: Šokantno! Bivša lepotica...
A kritikovali ličnu fotografiju, jer joj kosa nije ofarbana...
Da je ovo normalna zemlja, kao i to tamo preko - pljuštale bi tužbe samo tako.
 

Back
Top