Ponoc u Kraljevu

Milanovic

Početnik
Poruka
17
Ponoc

vozi-1.gif
 
Milica BG:
a zasto ne i u kraljevu?

Sinoc oko ponoci je neki pijani chovek polomio vrata na ulazu na mojoj zgradi i to samo zato shto niko nije hteo da mu otvori da udje u ulaz i da se olaksha... Eh, interfon! :?
Kakav mir i spokoj? Crkla sam kada sam chula da se staklo rushi!
 
ma kakvi krikovi!
ja to nista ne cujem.
u mojoj ribnici se in fact ne cuje ama bas nista. ganja je besumna, a bogami i koka, vojnici se utisaju do 10h, jedino prozvizdi marica ponekad, ali i to je retko...
ali kad je moto skup, obavezno cujem muziku. valjda se tako nekako zvuk prenosi, da osecam kao da svirka kod mog komsije radeta a ne na sinjem kraju grada...
 
guitarrr_babe:
ma kakvi krikovi!
ja to nista ne cujem.
u mojoj ribnici se in fact ne cuje ama bas nista. ganja je besumna, a bogami i koka, vojnici se utisaju do 10h, jedino prozvizdi marica ponekad, ali i to je retko...
ali kad je moto skup, obavezno cujem muziku. valjda se tako nekako zvuk prenosi, da osecam kao da svirka kod mog komsije radeta a ne na sinjem kraju grada...

To ti je efekat koji se zove, ako se secas iz fizike, zona tisine. Javlja se mahom nocu i zvuk tada ima putanju, verovali ili ne, kosog hitca.
 
Milica BG:

Shala! Fizika mi i onako nikad nije bila jacha strana :razz:

Nego, znate li vi onu narodnu pesmicu koja krece odprilike ovako:

U po burne crne noci,
Feruspasha iz sna skochi,
dopuza se do nokshira,
napuni ga do okvira :lol: :lol: :lol:

E, da me sad chuje Ruzica Lazarevic, kako bi mi krnula kechinu :razz: Ionako mi je konstantno davala kecheve samo zato shto mi otac (ni)je advokat. :D
 
fizika... uh.
nisam nesto narocito luda za njom...

secam se relativisticke fizike i nesto malcice dinamike i kinematike. ostatak (struju, talase i nuklearnu fiziku) nemam ni najosnovniju predstavu. ok, mozda malo nesto kao i znam, ali ne iskusavaj me...

no, ako ti kazes, eto, ja ti verujem.


ma kakva ponoc, jutro ce promeniti sve...
 
guitarrr_babe:
fizika... uh.
nisam nesto narocito luda za njom...

secam se relativisticke fizike i nesto malcice dinamike i kinematike. ostatak (struju, talase i nuklearnu fiziku) nemam ni najosnovniju predstavu. ok, mozda malo nesto kao i znam, ali ne iskusavaj me...

no, ako ti kazes, eto, ja ti verujem.


ma kakva ponoc, jutro ce promeniti sve...

Kinematike!?!
 
pa da, cini mi se da sam to negde na forumu vec rekla..

zima u kv-u, al samo sa puno snega, u ponoc nigde nikoga, a sve belo, mnogo lepo

a leti je tek zakon, najbolje je na ibru, kad ne tresti muzika...
 

Back
Top