pele27
Primećen član
- Poruka
- 958
Naravno, iz naslova nista ne kontate...
Dakle, da li ponekada cackate, trazite neku varijantu da prodjete za nesto jeftinije ili obavezno idete po PS (pravilu sluzbe)?
Konkretno, imam nekoga ko radi negde i preko njega mogu da prodjem za neke stvari jeftinije, ali mi majka to stalno zamera, kao nikada nisam bio takav bla bla bla...mislim se, zasto dati punu cifru za nesto, ako se moze proci i jeftinije.. Kako vi?
Dakle, da li ponekada cackate, trazite neku varijantu da prodjete za nesto jeftinije ili obavezno idete po PS (pravilu sluzbe)?
Konkretno, imam nekoga ko radi negde i preko njega mogu da prodjem za neke stvari jeftinije, ali mi majka to stalno zamera, kao nikada nisam bio takav bla bla bla...mislim se, zasto dati punu cifru za nesto, ako se moze proci i jeftinije.. Kako vi?
obično očekuju neku protivuslugu koja nema kraja
, uživaju u saznanju da im je neko na neki način dužnik
