Понављају се локални избори у Шапцу!

Cekajte tamo se muvalo cak i kad je kontrola bila mnogo veca .

Zamislite na sta lice sela na kojima nije bilo posmatraca i mesta na kojima nije bilo ni prestavnika svih lista.


O cemu mi pricamo?
Pricamo o ljudima koji ne razlikuju pricu uz kafu od filmova...
Znaci klasika na forumu i u Srbiji....videli jedanput nekog ko prica da je sve posteno pa pomislili da je stvarno posteno, a ono radi se radnja samo tako...
I svi koji zele da znaju to znaju...
 
Pricamo o ljudima koji ne razlikuju pricu uz kafu od filmova...
Znaci klasika na forumu i u Srbiji....videli jedanput nekog ko prica da je sve posteno pa pomislili da je stvarno posteno, a ono radi se radnja samo tako...
I svi koji zele da znaju to znaju...
Па само на мом изборном месту су били све сами осведочени напредњаци као чувари испред ПОКС-а, СПС-а, СРС-а...
 
Al zasto samo Sabac ? Da nije mozda jer tamo jedino Sms nema uporiste..

Ko je pobefio tamo btw

Једино тамо изборна комисија није под потпуном контролом СНС.

Да су и остале изборне комисије поштене, падала би многа бирачка места у Србији због много нерегуларности.
 
Izbori se poništavaju na svih 100 biračkih mesta u Šapcu, potvrdio je za RTS predsednik GIK Budimir Pavlović.

Razlog za ponavljanje izbora su brojne nepravilnosti svih vrsta, a među njima nepotpisani kontrolni listići, bez pečata.
"Sve što je komisija razmatrala celu noć i do ranih jutarnjih sati je dovoljan argument da se izbori ponove", rečeno je RTS u GIK Šabac.
Na odluku komisije žalbe se podnose Upravnom sudu.

https://www.rts.rs/page/stories/sr/...bori-lokal-ponavljanje-sva-biracka-mesta.html

Јако лепе вести овога јутра... Наиме, Шабац је обасјало сунце које даје веома јаку наду да ће се слобода града обновити вољом народа. Са друге стране, добро је и то што су неправилности заиста потврђене, па ће се овога пута, вероватно, обратити далеко више пажње на изборни процес.
to mogu da podmetnu samo zelenovicevi strapi.

ocekivao sam tako nesto.
 
to mogu da podmetnu samo zelenovicevi strapi.

ocekivao sam tako nesto.
Да, Зеленовић и његови су познати по разним аферама и крађама... никако Вучићевци... уз које се, узгред, буди речено, управо у вуче придев "сатрапи".
 
to mogu da podmetnu samo zelenovicevi strapi.

ocekivao sam tako nesto.

Имаш скениране записнике са бирачких места по Србији на сајту РИК-а, и у самим записницима можеш да видиш гомилу неправилности, укључујући и ово што си цитирао. А ту су бирачке одборе водили СНС-овци.
 
ja te lepo zamolim ti neces. ok, ides na listu nepozeljnih :bye:
Ево, препуче ми срце.

Уколико не умеш да водиш дијалог, онда лепо све стави на листу непожељних, па комуницирај сам са собом - очито си само за то способан.
 
to mogu da podmetnu samo zelenovicevi strapi.

ocekivao sam tako nesto.


Inace vas samo citam :)

Ovde bi trebalo da se poklopi vise propusta ili necinjenja pod pretpostavkom,da, nije imao svoje ljude na birackim odborima,nije imao ljude koji su izlazili van birackih mesta kada se glasalo i nije imao opstinsku masineriju koja radi na primopredaji materijala i cije je prvo pitanje :"Gde vam je kontrolni listic i da li ste ga pravilno popunili"? Mhm, ne bas.

Kontrolni listic je inace papir stafeta koji oznacava pocetak rada birackog odbora i prvog biraca koji je usao na biracko mesto. Zvuci beznacajno u vezi izbornog procesa ali u smislu Zakona, u materijalu mora da postoji. Mi nismo bas nesto posebno pismen narod a ovi su vrv namerno prilikom primopredaje utvrdili to i pustili tako, zlu ne trebalo, za obaranje.

Ne verujem da ce Upravni sud oboriti izbore u totalu ali za nedostatak kontrolnog ili za visak listica, hoce.
 
Inace vas samo citam :)

Ovde bi trebalo da se poklopi vise propusta ili necinjenja pod pretpostavkom,da, nije imao svoje ljude na birackim odborima,nije imao ljude koji su izlazili van birackih mesta kada se glasalo i nije imao opstinsku masineriju koja radi na primopredaji materijala i cije je prvo pitanje :"Gde vam je kontrolni listic i da li ste ga pravilno popunili"? Mhm, ne bas.

Kontrolni listic je inace papir stafeta koji oznacava pocetak rada birackog odbora i prvog biraca koji je usao na biracko mesto. Zvuci beznacajno u vezi izbornog procesa ali u smislu Zakona u materijalu mora da postoji. Mi nismo bas nesto posebno pismen narod a ovi su vrv namerno prilikom primopredaje utvrdili to i pustili tako zlu ne trebalo za obaranje.

Ne verujem da ce Upravni sud oboriti izbore u totalu ali za nedostatak kontrolnog ili za visak listica, hoce.
ne menja na stvari da je neko ko je znao da ce da izgubi izbore (i vlast) da ce taj svesno uciniti prekrsaje koji vode do ponistenja rezultata. ds derivati nisu poznati po postenju nego obrnuto
 
A kao Zelenović nije u Šapcu pokrio sva BM i to duplo.
Pišite propalo.
Не знам за друга, али... знам да на мом изборном месту, релативно веома значајном, никога осим истакнутих локалних Вучићеваца, до једног јединог представника Зеленовићеве партије, није било.
 
Не знам за друга, али... знам да на мом изборном месту, релативно веома значајном, никога осим истакнутих локалних Вучићеваца, до једног јединог представника Зеленовићеве партије, није било.
Ajde, imaju GIK, a nemaju odbore.
Na vlasti 20 i kusur godina, a da nemaju odbore. Ovo je samo pokušaj da odgode neminovno.
 

Back
Top