Quantcast

Понављају се локални избори у Шапцу!

Sasha Smirnoff

Zainteresovan član
Poruka
246
Izbori se poništavaju na svih 100 biračkih mesta u Šapcu, potvrdio je za RTS predsednik GIK Budimir Pavlović.

Razlog za ponavljanje izbora su brojne nepravilnosti svih vrsta, a među njima nepotpisani kontrolni listići, bez pečata.
"Sve što je komisija razmatrala celu noć i do ranih jutarnjih sati je dovoljan argument da se izbori ponove", rečeno je RTS u GIK Šabac.
Na odluku komisije žalbe se podnose Upravnom sudu.

https://www.rts.rs/page/stories/sr/...bori-lokal-ponavljanje-sva-biracka-mesta.html

Јако лепе вести овога јутра... Наиме, Шабац је обасјало сунце које даје веома јаку наду да ће се слобода града обновити вољом народа. Са друге стране, добро је и то што су неправилности заиста потврђене, па ће се овога пута, вероватно, обратити далеко више пажње на изборни процес.

a bre Milun

Elita
Poruka
16.825
Izbori se poništavaju na svih 100 biračkih mesta u Šapcu, potvrdio je za RTS predsednik GIK Budimir Pavlović.

Razlog za ponavljanje izbora su brojne nepravilnosti svih vrsta, a među njima nepotpisani kontrolni listići, bez pečata.
"Sve što je komisija razmatrala celu noć i do ranih jutarnjih sati je dovoljan argument da se izbori ponove", rečeno je RTS u GIK Šabac.
Na odluku komisije žalbe se podnose Upravnom sudu.

https://www.rts.rs/page/stories/sr/...bori-lokal-ponavljanje-sva-biracka-mesta.html

Јако лепе вести овога јутра... Наиме, Шабац је обасјало сунце које даје веома јаку наду да ће се слобода града обновити вољом народа. Са друге стране, добро је и то што су неправилности заиста потврђене, па ће се овога пута, вероватно, обратити далеко више пажње на изборни процес.
znaci SNS pada?

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
25.005
Hm, nisam primetio, a neki me ubedjuju da ne moze.
Ne moras da mi verujes, ali na birackom mestu, zatim na grupi birackih mesta se moze i stalno se i muva...
E sad, ono sto sam nacuo od onih koji su organizovali muvanje na birackim mestima je da postoji muvanje i posle kad dzakovi idu u komisiju, ali to nisam video licno...
Jasno je i zasto...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.