POMOZITEEEE

M

MILJANA

Gost
SPAVALA SAM SA DECKOM DEVETI DAN CIKLUSA ILI TACNIJE 2 DANA NAKON ZAVRSETKA MENSTRUACIJE,INTERESUJE ME DA LI MOGU OSTATI TRUDNA AKO JE ON POCEO DA SVRSAVA U MENI A OSTATAK IZBACIO NAPOLJE.MOLIM VAS POMOZITE MI.......
 
Pa kad si znala da je poceo da svrsava u tebi sto nisi otisla do ginekologa ili negde kod lekara da uzmes pilulu za dan posle nego tako rizikujes.. Mislim zensko si valjda jbt, upucena si bolje u te stvari od mene, ne kapiram kako si to mogla da zaboravis.. A i drugo, ako ne planiras decu da imas, onda ili kondom ili pilulice, nista bez zastite..
 
Da li znas da panikom mozes da izazoves kasnjenje ciklusa?
Ujutro nadji apoteku koja radi,vecina privatnih radi,i kupi test za trudnocu(baby rapid).
Vrlo je bitno da se test uradi sa prvom jutarnjom mokracom.Tako ili trpi dok se ne vratis iz apoteke ,ili sutra kupi test a prekosutra ujutro ga uradi.
Mozes i preko krvi,samo otidji do privatne laboratorije da ti urade test iz krvi(to je sigurnija varijanta)a cim prodju praznici otidji kod ginekologa.
 
Ma ja svratio malo..Al' ceni bundeva ovo sto radish,al' stvarno..Samo nastavi tako i ne obracaj paznju na tamo neke...Buki te rado cita i josh radje zaviruje u tvoj profil :wink: :P
 

Back
Top