pomozite mi molim vas........

M

milos 2

Gost
Da li neko mozda zna koja se sifra ubaci u mobilni telefon(pomocu te sifre se vidi da li je mobilni dekodiran tj.sam aparat kaze da li je ves koristen ili NE).,ne znam da li je sifra ista za sve mobilne telefone ako nije onda me interesuje za simensA35 i nokiu 3410.
ZA SVAKI ODGOVOR PUNO VAM H V A L A.
POZDRAV IZ BANJA LUKE!!!!!!!
 
pre nekoliko dana postavio sam novu sufru blokade i zbog nekoriscenja te sifre zaboravio sam je, pokusao sam da resetuje telefon tko sto sma prilikom gasenja i prilikom paljenja drzao tri tastera i to "YES, * i 3" taster zajedno. vratio mi je tel na staro ali mi nije vratio staru fabricku sifru 12345, kako da povratim tu sifru?
 
pre nekoliko dana postavio sam novu sufru blokade i zbog nekoriscenja te sifre zaboravio sam je, pokusao sam da resetuje telefon tko sto sma prilikom gasenja i prilikom paljenja drzao tri tastera i to "YES, * i 3" taster zajedno. vratio mi je tel na staro ali mi nije vratio staru fabricku sifru 12345, kako da povratim tu sifru?

A koji je telefon u pitanju?Ako je neki sa OS 7,OS 8 ili OS 8.1 mozemo ti pomoci,postoji program koji sluzi za pronalazenje master security code sifre na osnovu IMEI broja za te verzije Symbiana,za novije nebih znao da li je portovan!?
Pozdrav 8)
 

Back
Top