Pomozite da shvatim

Vidi koliko god se nekim zenama cinilo da ih spopadamo zbog mozga nije tacno,ipak je zbog sexa,pa tako neki hoce da skrate pricu,to je sve

Има логике. Када би ти у кафићу, пре контакта са неком женском Свети Петар гарантовао да не постоји начин да добијеш секс од ње, вероватно јој никад не би пришао.
 
Necemo da se vrijedjamo:hvala:
Ima pametnih zena nije da nema,ali ako mi se ne dopadaju sta cu,bzvz je da se uopste upoznajemo jer ce se zaljubiti bas zato sto nisam zainteresovan
nije mi bila namera da vredjam...
no moze da ti posalje normalnu sliku recimo i ti njoj ne?
ili je velicina sisa ili tukija odlucujuci faktor? mislim ako se prica o zaljubljivanju...ne o seksu
 
nije mi bila namera da vredjam...
no moze da ti posalje normalnu sliku recimo i ti njoj ne?
ili je velicina sisa ili tukija odlucujuci faktor? mislim ako se prica o zaljubljivanju...ne o seksu
Pa evo iz mog ugla ako bih to radio,mozda tek jedna dve od 100 na pr bi mi se svidela za vezu, a 20-30 bih mozda kresnuo,ni toliko al ajde,e onda mi je svejedno kakav ce ishod biti ,da li bi fin ili ovakav pristup,uglavnom muskarci i nisu probirljivi pa ce slati svim 100 pa mozda i prodje negde,jer cemu prica i trud ako nece veze sa svakom
 
RKL,mislis samo na muskarce ili i na zene,vidim pominjes sise i vagine pa me interesuje,salju li vam muskarci i takve slike,odakle im,ciji su to atributi.... ;)

to mushkarci rade



BACFD631-64CC-4CE9-A584-C2D8FD36E89E.jpeg
 
Pa evo iz mog ugla ako bih to radio,mozda tek jedna dve od 100 na pr bi mi se svidela za vezu, a 20-30 bih mozda kresnuo,ni toliko al ajde,e onda mi je svejedno kakav ce ishod biti ,da li bi fin ili ovakav pristup,uglavnom muskarci i nisu probirljivi pa ce slati svim 100 pa mozda i prodje negde,jer cemu prica i trud ako nece veze sa svakom
pa nije sve u zhivotu kresanje
iako ipak jeste postoje sajtovi za to
 

Back
Top