''... pomozi mi

... i pronađi u meni
sve ono najbolje
što sam davno sakrila...''

Vrti se ova nova pesma od Nataše Bekvalac, večeras reših da je odslušah, pa su mi ovi stihovi privukli i pažnju i dali ideju za temu...

Čime vas ljudi razneže, emotivno otvore, omekšaju...?


Da li ista osoba može i da vas emotivno otvori i emotivno blokira, ili to ''saterivanje u školjku'' je namenjeno ipak nekim drugim ljudima?

Šta vas natera da sve ono najbolje u sebi sakrijete najdublje u sebe?

ti si opet romanticno tuzna veceras...
 
... i pronađi u meni
sve ono najbolje
što sam davno sakrila...''

Vrti se ova nova pesma od Nataše Bekvalac, večeras reših da je odslušah, pa su mi ovi stihovi privukli i pažnju i dali ideju za temu...

Čime vas ljudi razneže, emotivno otvore, omekšaju...?

Када осетим да нема глуме и нема фолирања...
Кад не игра игрице (мрзим их!)....
Кад не покушава да ме фасцинира...
Када осетим ЧОВЕКА испод његове појаве и физичког изгледа...
Када осетим да је и он једнако спреман на отварање...
 
... i pronađi u meni
sve ono najbolje
što sam davno sakrila...''

Vrti se ova nova pesma od Nataše Bekvalac, večeras reših da je odslušah, pa su mi ovi stihovi privukli i pažnju i dali ideju za temu...

Čime vas ljudi razneže, emotivno otvore, omekšaju...?


Da li ista osoba može i da vas emotivno otvori i emotivno blokira, ili to ''saterivanje u školjku'' je namenjeno ipak nekim drugim ljudima?

Šta vas natera da sve ono najbolje u sebi sakrijete najdublje u sebe?

Cime me ljudi razneze...Malo chime.Nemam odgovor trenutno.

Ista osoba me i otvori i blokira,to je uvek tako...Ona osoba koja dovoljno prodre da moze da me otvori ( kod mene je to skoro pa nempguca misija ) toj osobi sam def.dopustila mnogo...I naravno da ista osoba moze i da me blokira,povredi,razocara... To je tako malo ljudi da bojle i da ne komentarisem.Bas iz razloga, tog - otvaranje=> blokada Ne nuzno ali uglavnom :-? Kako bih se zastitila od rizika povredjivanja lepo ne dopustam ljudima da udju dalje od dozvoljenog... I svi hepi:-?

Trece pitanje...odgovorih delimicno.Jednostavno strah od povredjivanja,razocarenja,iskoriscavanja tog dobrog.Ne znam sta ko kada moze da uradi...Bolje onda da ja njemu neg on meni.Shit al j*bg.Ali,u poslednje vreme sam malo porasla , ne radim nista sto ne bih volela da meni neko uradi...Medjutim,i dalje ne dozvoljavam preterano priblizavanje,intimnost.Kao,bicu fer i korektna,i bice nam lepo ali ... samo toliko :cry:

Znam da se ogranichavam,bez rizika nema dobitka i to,jasno...al dzabe.
 
... i pronađi u meni
sve ono najbolje
što sam davno sakrila...''

Vrti se ova nova pesma od Nataše Bekvalac, večeras reših da je odslušah, pa su mi ovi stihovi privukli i pažnju i dali ideju za temu...

Čime vas ljudi razneže, emotivno otvore, omekšaju...?


Da li ista osoba može i da vas emotivno otvori i emotivno blokira, ili to ''saterivanje u školjku'' je namenjeno ipak nekim drugim ljudima?

Šta vas natera da sve ono najbolje u sebi sakrijete najdublje u sebe?
Iskrenoscu, otvorenoscu duse, nefoliranjem, pustanjem u svoj svijet...

Da, ista osoba moze oboje...
 

Back
Top