POMOOOCCCCCCCCC

Fame Monster

Početnik
Poruka
3
Jedna zena u mom gradu ima rusku plavu macku..i kad se omaci dace mi mace..kako da znam kad ce se omaciti..kako a joj to nametnem..da se pari... plss..pomoccc ...I JOS JEDNO PITANJE KAD MAZIM MACKU(e) KAD IM JE LEPO..ONE KANDZE IZBACE..I GREBU...MALO ME TO NERVIRA...STA DA RADIIM
 
Jedna zena u mom gradu ima rusku plavu macku..i kad se omaci dace mi mace..kako da znam kad ce se omaciti..kako a joj to nametnem..da se pari... plss..pomoccc ...I JOS JEDNO PITANJE KAD MAZIM MACKU(e) KAD IM JE LEPO..ONE KANDZE IZBACE..I GREBU...MALO ME TO NERVIRA...STA DA RADIIM
Vidim da nemaš nikakva iskustva sa mačkom....kaži koliko imaš godina pa ću ti reći na osnovu toga nekoliko stvari koje trebaš da znaš......
 
I JOS JEDNO PITANJE KAD MAZIM MACKU(e) KAD IM JE LEPO..ONE KANDZE IZBACE..I GREBU...MALO ME TO NERVIRA...STA DA RADIIM

Kuku, od muke se nasmejah! :lol:
Pa takvo ponašanje mačka je sasvim NORMALNO!

Zaista, kao što si čuo, prvo saznaj više o mačkama, pa tek onda uzmi mače, jer postoji još gomila stvari zbog kojih možeš ovde otvarati teme, sa rečima ''moja mačka radi to i to, mene to užasno nervira''.....

Iskren savet: saznaj više o mačkama, jer ukoliko ti se ne svidi par stvari, može se desiti da mačku ''slediš dalje'' ili još gore da je izbaciš, a sve je to traumatično za jedno mače.
 
Jedna zena u mom gradu ima rusku plavu macku..i kad se omaci dace mi mace..kako da znam kad ce se omaciti..kako a joj to nametnem..da se pari... plss..pomoccc ...I JOS JEDNO PITANJE KAD MAZIM MACKU(e) KAD IM JE LEPO..ONE KANDZE IZBACE..I GREBU...MALO ME TO NERVIRA...STA DA RADIIM

Ej, pa ti si, nisam gledala nick kad sam odobravala! :lol: A sta je sa retriverkom, mislis da bi se lovacka kera slagala sa mackom? I jos nesto, ako te nervira to sto od uzivanja mese noktima, kako li bi te tek nerviralo pranje wc-a?!
 
Slagala bi se! Vidi Zaru:

Macka.JPG


(Doduše, bilo bi to obostrano (hrabro) ignorisanje... Bar do jednom... )
 
Ne mesi svaka mačka isto. Moja Maja je sa neopisivim uživanjem zarivala kandže sve do kostiju, sisala je moj džemper i sline su joj curile od miline, a njen sin je sasvim fin, ne balavi i mesi jastučićima šapa pa to ni malo ne boli. Pritom je ona imala oko 5 kila a on ponekad i 8, pa ipak je puno nežniji.
Oni su sasvim različite ličnosti, kao i mi.
 
Мој нит слини нити гребе кад га мазим :lol:
Не пење се у крило као што то већина мачака ради, он ћебенце умеси пре него што се склупча.
И ретко када спава ноћу на истом месту. Да, врло се разликују по наравима мачке, зато су нам и интересантне ;)
 

Back
Top