Pomocnik u kuhinji...

Guru 42

Veoma poznat
Poruka
13.324
Guru 42:
A jel' mogu ja da spremam klopu, a ti na kraju da opereš sudove??
drhtavica.gif
A posle ćemo... da gledamo fudbalsku utakmicu, ako mi se ne prispava..

Dlakava_Strvina

Ističe se
Banovan
Poruka
2.943
KUVARICA:
Ajmo savremeni muskarci ! Ova kuvarica trazi vrednog pocnika u kuhinji , a revansirace mu se spavacoj sobi...:shock: :lol: :lol:
Ali da se zna ko nije dobar dobice oklagijom ili varjacom ako je samo malo " NEVALJAO"

A šta dobija onaj koji je samo mnogo nevaljao?
I što baš u krevetu?
I kuhinjski sto ima prednosti...
Pih kakvi ste nemaštoviti!

KUVARICA

Početnik
Poruka
19
Pa moram da se pohvalim bila sam na fenomenalnom krstarenju pa polineziji , vodio me moj matorko , i dao sve od sebe pa je bogme "prastalo"na sve strane evo jos sam sva utrnula .... kad se samo setim ... ju ju .... hi hi hi :lol:

ali ako bi se nasao neki koj bi me zadivio mozda nesto i bude ... a jel imate petlje da probate

Guru 42

Veoma poznat
Poruka
13.324
KUVARICA:
Pa moram da se pohvalim bila sam na fenomenalnom krstarenju pa polineziji , vodio me moj matorko , i dao sve od sebe pa je bogme "prastalo"na sve strane evo jos sam sva utrnula .... kad se samo setim ... ju ju .... hi hi hi :lol:

ali ako bi se nasao neki koj bi me zadivio mozda nesto i bude ... a jel imate petlje da probate
Pa šta je sad?? Treba ti novi aponzor!? "Stari" se valjda ofucao?? istrošio??

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.