Quantcast

Pomoć

bezimema

Početnik
Poruka
5
Veliki pozdrav za sve, novi sam na forumu.

Htio bi zatražiti vašu pomoć, ukratko imao sam pre mjesec dana jednu povredu u kojoj sam na sredini nosa, malo k'desnoj strani zadobio upravo tu povredu a to se ugleda u tome što sda na tom mjestu imam jednu ranicu dužine 2ml. A i jednu rupicu u tom delu nosa, koža još uvjek ne počinje da zarašćuje, ta rupica da se zatvori, što mi pravi iritaciju, i gde je baš primetnoo.. Da li može neka pomoć kako da taj proces zarašćenja ubrzam.?

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
10.382
Dobro Kiki kaze,Flogocit,ali bi trebao i staviti hanzaplast i ne dirati prstima nikako,jer je poznato da se dlanovi dosta znoje i iz njih izlazi dosta losih sastojaka iz organizma,da ne bi inficirao ranu.Znaci i pre Flogocita,operi ruke sapunom i odmah potom stavi mast i flaster preko.Radi zastite i od spoljnih uticaja,jer ta rana nije dobra za ovo hladno vreme,a ne valj ni da se cacka rukama.

bezimema

Početnik
Poruka
5
Dobro Kiki kaze,Flogocit,ali bi trebao i staviti hanzaplast i ne dirati prstima nikako,jer je poznato da se dlanovi dosta znoje i iz njih izlazi dosta losih sastojaka iz organizma,da ne bi inficirao ranu.Znaci i pre Flogocita,operi ruke sapunom i odmah potom stavi mast i flaster preko.Radi zastite i od spoljnih uticaja,jer ta rana nije dobra za ovo hladno vreme,a ne valj ni da se cacka rukama.
Meni je taj problem drugar što u tom delu kao što sam gore ispisao još uvjek koža ne počinje zarašćivati, a to je oko 2ml. A i neka rupica se tu nalazi, pa to ono baš primetno, jebeno,stvara ti iritaciju. 🤦🏼‍♂️

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
52.761
Meni je taj problem drugar što u tom delu kao što sam gore ispisao još uvjek koža ne počinje zarašćivati, a to je oko 2 ml A i neka rupica se tu nalazi, pa to ono baš primetno, jebeno,stvara ti iritaciju. 🤦🏼‍♂️
To je dva mm ( mililitri su tecnost), a dva mm covek golim okom i ne vidi i nemoj da panichish :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.