POMOC

Izgubljena

Zainteresovan član
Poruka
383
Mozda sam i pogrijesila mjesto ali pomozite.Nesto mi nije u redu sa forumom,kad ga otvorim uvijek mi se javlja sve od juce i poruke i sve tako da kad zelim da pogledam sto ima uvijek moram na refresh svaku stranu.To mi vec ide na zivce.Imali neko da kapira o cemu pricam i da mi kaze sto da radim.
Hvala!
 
vidi, ovde ima likova koje nista ne razumem kada pisu, ali sigurno ti mogu pomoci....samo treba isto pitanje da postavis na forumu >komp i internet> softver
 
g-rock:
vidi, ovde ima likova koje nista ne razumem kada pisu, ali sigurno ti mogu pomoci....samo treba isto pitanje da postavis na forumu >komp i internet> softver
g-rock nije nista strasno sto ne razumijes sto pisem.Samo mi pomozite da rijesim to sto se desava.
 
g-rock:
vidi, ovde ima likova koje nista ne razumem kada pisu, ali sigurno ti mogu pomoci....samo treba isto pitanje da postavis na forumu >komp i internet> softver
g-rock nije nista strasno sto ne razumijes sto pisem.Samo mi pomozite da rijesim to sto se desava.
 
Eh... kako sad da ti objasnim da iskljucis proxy (ume da pravi probleme)...

Pazi, ides na Tools / Internet Options, pa na 'Connections' tab...

E tu selektuj svoju konekciju (onu kojom se kacis na net), pa klikni 'Settings' sa strane i deselktuj 'Use proxy server' ako je ukljuceno...

Drugo mi ne pada na pamet...

Poz.
 
A sta ti stoji kad udjes u TOOLS>INTERNET OPTIONS pa tu imas TEMPORARY INTERNET FILES pa kliknes SETTINGS?
Sta je otkaceno od opcija za osvezavanje strana...
Sve mi lici na to da ne osvezava stranice,da sve vuce iz kesh-a.....
 
Incognito:
Ma ne treba... nego pomislih da ti je proxy ukljucen pa da to pravi probleme...

Daj malo podrobnije objasni sta ti pravi problem...

Poz.

Kad udjem na forum daje mi pregled od jutros ,dobijam poruke koje su vec procitane,svaku stranu moram prvo da otvorim i onda da je osvjezim.Inace to mi se desava samo ovdje i ne nijednom drugom kanalu.Neznam sto moze da bude.
Super si
 
Bosko:
A sta ti stoji kad udjes u TOOLS>INTERNET OPTIONS pa tu imas TEMPORARY INTERNET FILES pa kliknes SETTINGS?
Sta je otkaceno od opcija za osvezavanje strana...
Sve mi lici na to da ne osvezava stranice,da sve vuce iz kesh-a.....

E tu mi je obiljezeno automatically,po mojoj logici koja neznam koliko je razumna tu ne treba vise nista da diram.Ili treba?
 
Ma ne treba,po default-u tako stoji,i tako treba,osim ako ti bas neces nesto drugo!
Stvarno ne znam kako bih ti pomogao,nista mi ne pada na pamet drugo...
 
Al kad malo bolje razmislim,da nije slucajno to tako i nikako drugacije na INTERNET EXPLORER-u?!?
Vidi ovako,ja koristim OPERU koja, koliko sam ja skontao uvek "vuce" novu stranicu,osim ako ja ne kazem da mi da iz kesa (kad nisam nakacen na mrezu)!
Internet explorer cuva skoro otvorene stranice,tako da ti se brze otvaraju,da ne cekas svaki put novu stranicu kad se kacis gde si vec bila!To je dobro,al ne valja za ovakve stranice koje se menjaju svakodnevno!
Obrati paznju malo da li ti i ostale stranice povlaci iz kesh-a (ne bi smelo da vuce samo ovu a ostale da osvezava!!!)!
Pokusaj da postavis da ti uvek osvezava strnicu, pri svakom pritupanju istoj,to bi trebalo da ti resi problem,bar delimicno!!!
Meni nista drugo ne pada na pamet!
 
Tools/Internet Options...
Tab - Advanced
Button - Restore Defaults
Ili kao ono sto je malo pre neko rekao
Tools/Internet Options...
Tab - General
Button - Settings (u okviru Temporary Internet files)
I onda chechiras 'Every visit to the page'
________________________________________
Poseticu kasnije forum ako mi bilo sta drugo padne pod kosu...
Pozdrav!
 
kissing.gif
 

Back
Top