POMOC

Poruka
182
Gde se gase neki programi koji m ise pale kad upalim kompjuter. Npr ocu da iskljucim da mi se skype ne pali samo dok ne kliknem na njega a ne automacki cim mi se upali racunar i neki glupi programi za tv karticu gde se to podesava ???
 
Za Skajp na prvom ekranu kad ga startuješ imaš chekbox "Start Skype when computer starts".. Unčekiraj to pa se uloguj (ako unčekiraš pa ga ugasiš neće da prihvati).. Ako se uloguješ odmah pri pokretanju Skajpa Tools -> Options -> General settings - chekbox "Start Skype when I start Windows"..

Ili, ideš na Start -> Run, ukucaš "msconfig", i imaš zadnji tab "Startup", i isključiš to što ti ne treba..
 
Mozes sa CCleaner program da podesis Startup programe :)

ili ovde za servise ---->

screenshot001rg.jpg


:bye:
 
Na primer ovako ...ako zelis Java da stavis na Manual pri Startu PC-a ....

screenshot002rx.jpg


Odaberi Manual za rucno pokretanje ili Disable da ga sasvim iskljucis :tajna:
 

Back
Top