pomoc

Sparkyy

Početnik
Poruka
25
Upravo sada imam grceve u vratu tacnije zila na vratu ispod vilica kad spustim glavu stegne se osecaj nije lep...i imam kao fistulu iza prednjeg zuba koja krvari vec jedno pola sata....za grc sta da uradim da prodje i za to kod zuba ako neko zna sta da uradim da prodje ili da se javim lekaru...
 
Iza kog prednjeg zuba imas fistulu?
Da li je ta fistula blizu krunice zuba ili je dole nize?
Kada je pocela da krvari fistula?
Da li zub lecen ranije?
Da li te taj zub boleo u skorije vreme i kako te boleo?
Da li te zub boleo na zagrizaj?

Slikaj zub i fistulu ako mozes pa mi baci sliku ili ovde ili na privatne poruke da pogledam.
 
ovako
imam frakturu 1 levog iza gore imam fistulu...koja krvari...Frakturu imam od 5 osnovne i nikad nisam imao problema sa zubima ... fistula je malo gore i kao da ima resica mala posekotina
 
Znaci radi se o gornjoj levoj jedinici i fistula je locirana sa strane nepca visoko gore. Jesam li te dobro razumeo?
Probaj da pritisnes da vidis da li se iz nje cedi gnoj pa mi napisi.
 
nemam trenutno kabal da povezem :S:S:S:S::S::S ali ovako ima crvenilo i sacu da pokusam da ti objasnim...
kao bubuljica na vrhu je crvenilo primetio sam tek kada sam osetio krv pre toga sam jeo napolitanke i bio ultra energy...nije krenula krv sada ali osecalo se
i sada osecam :S krv....
 
ne sve je normalno samo sto mi krvari niej sada krvari ono mnogo nego osecam da ima krvi...Zub me ne boli ali kad stavim jezik na to malo ono procackam osetim kao ostar bol ili peckanje :S
 
ok
lici na fistulu od tog polomljenog zuba verovatno neka traumatska cista sa hematogenim sadrzajem. ne bi davao antibiotike jer nema gnoja i verovatno nije infektivnog porekla nego traumatskog.
idi kod stomatologa obavezno ili bolje kod oralnog hirurga.

puno srece
 

Back
Top