ПОМОЋ!!!

Poruka
8.909
Не знам да ли је тема на одговарајућем месту, ако није модератори нека је преместе.
Имам један проблем. Компјутер неће да ми инсталира ни један програм. Нпр. хоћу да инсталирам Винрар, он скине инсталацију и кад хоћу да је покренем - покаже ми оно прозорче као кад комп не зна којим програмом да отвори, па нуди опције - изабери програм или нека Веб сервис пронађе одговарајући... Напише и: file: Unconfirmed (neki broj).crdownload.

Хајде нека ме неко упути шта треба да урадим...
 
Не знам да ли је тема на одговарајућем месту, ако није модератори нека је преместе.
Имам један проблем. Компјутер неће да ми инсталира ни један програм. Нпр. хоћу да инсталирам Винрар, он скине инсталацију и кад хоћу да је покренем - покаже ми оно прозорче као кад комп не зна којим програмом да отвори, па нуди опције - изабери програм или нека Веб сервис пронађе одговарајући... Напише и: file: Unconfirmed (neki broj).crdownload.

Хајде нека ме неко упути шта треба да урадим...

Stani!! ne reinstaliraj nista !!

Tebi hvali Windows Instaler

Skini ga ovde i instaliraj : http://www.microsoft.com/downloads/...fc-5f56-4a38-b838-de776fd4138c&displaylang=en

pa javi dali radi pokretanje instalacije
 
To je dobar alat za uklanjanje virusa koje ne vidi ni jedan drugi antivirusni softver, ali ne može zamijeniti pravi antivirus. Šta si poslednje instalirala na računar?

Имам и Авиру, не знам колико је поуздана...хм..нисам инсталирала него сам реинсталирала Винрар :lol: Није хтео да отвори неке титлове, па рекох да га избришем и поново инсталирам. Тако је све почело
 
niste obratili paznju na
Unconfirmed (neki broj).crdownload.
to .crdownload sam ja imao neko vreme(dok nisam presao na linux), moguce je da ti browser ne skine kako treba
zakljucak: imas neki worm
zadatak: nekoliko vsta nativirus pa navali
ako ne upali: reinstal sistema ili instalacija linuxa :per:
 
Onda si neki virus preuzela :(

Ovako Reinstaliraj taj WinRAR ...i ocisti registre sa nekim CleanUP programom

a ja cu ti dati Cist i bez virusa FULL WinRAR ..OK ??
Ма мислим да је стари био пиратски...био је још старији који је радио ок. Не знам шта ми би да скидам нови. Углавном, сад не могу да реинсталирам винрар, јер не могу ни да га инсталирам :lol: ај ми ти, свакако, пусти тај фул безвируса винрар, ок?
 

Back
Top