pomoc!!! Zakucao skener

Andrija_MTF

Početnik
Poruka
23
pozdrav svima, imam problem sa skenerom koji sam danas kupio sve sam drajvere instalirao, i prvu stranu sam uspesno skenirao al kad sam poceo drugu glava skenera je zakucala na sredini i nece ni levo ni desno, da li mozda neko zna u cemu je problem, Hvala u napred. marka skenera je Mustek BearPaw 2400 CU Plus II
 
Poslednja izmena:
ne bih ga ja cackao da mi nije bitno cekao bih ja ponedeljak i vratio bih ga, ja ucim skolu preko interneta i sutra imam sastanak preko neta, i sad ako treba neki projekat da skeniram i da im saljem zbog toga pitam dal postoji neki nacin da se otkuca inace bi cekao ponedeljak.
 
pozdrav svima, imam problem sa skenerom koji sam danas kupio sve sam drajvere instalirao, i prvu stranu sam uspesno skenirao al kad sam poceo drugu glava skenera je zakucala na sredini i nece ni levo ni desno, da li mozda neko zna u cemu je problem, Hvala u napred. marka skenera je Mustek BearPaw 2400 CU Plus II
Куку, збунио си га. :eek:
И мој тако стане, али настави мученик, јер га погледам бесно, и шта ће... :lol:

Шала, шала. Врати то одмах и немој да прихватиш ништа друго осим новог, по могућству да буде Кенон... :manikir:
 

Back
Top