Pomoc za potragu opera trazi smekera :)

Nije nemoguce da ga nadjes, al zamisli njegovu srecu ako skonta hajku. Koja lujka, bice najmanje
Ne mora da znaci. Zna se da je u Telegrafu naslov senzasionalisticki da privuce klik.

A na mojoj strani, lepo sve pise da trazim svog sagovornika, zasto i da ne ocekujem nista.
On je bio toliko kul da bi sigurno bio sokiran u pocetku ali verujem da bi mu posle bilo simpaticno.

Znala sam da ce biti podeljena misljenja- ili je ljudima super ili su sokirani, zgrozeni...
Ono sto nisam ocekivala (sem sala i sprdnje) je zestoki talas vredjanja, po meni nicim izazvanim. Niti ugrozavam nekoga da navodim ime i prezime niti opisom coveka. Oglas je takav da se samo on prepozna.

Ne mora da znaci. Zna se da je u Telegrafu naslov senzasionalisticki da privuce klik.

A na mojoj strani, lepo sve pise da trazim svog sagovornika, zasto i da ne ocekujem nista.
On je bio toliko kul da bi sigurno bio sokiran u pocetku ali verujem da bi mu posle bilo simpaticno.

Znala sam da ce biti podeljena misljenja- ili je ljudima super ili su sokirani, zgrozeni...
Ono sto nisam ocekivala (sem sala i sprdnje) je zestoki talas vredjanja, po meni nicim izazvanim. Niti ugrozavam nekoga da navodim ime i prezime niti opisom coveka. Oglas je takav da se samo on prepozna.
Pa da, ali sad zamisli da tebe neko tako trazi sa kim si razmenila par recenica. Da li bi ti zaista bilo simpaticno?
On da je hteo da ostane u kontaktu to bi i uradio.

Pa da, ali sad zamisli da tebe neko tako trazi sa kim si razmenila par recenica. Da li bi ti zaista bilo simpaticno?
Ja necu ulaziti u detalje celog susreta, neke stvari sam zadrzala za sebe. Ja sam delovala nezainteresovano zbog soka. Nisam bila sama, i drugi ljudi su bili ukljuceni i videli sta je tacno bilo.

Mozda je i on kasnije pomislio:“Trebao sam joj traziti broj telefona.“
Meni je ovo simpaticna prica. Nije nesto svakodnevno. :)
Ako jednom sazna da ga Ana trazi mozda i njemu bude simpaticno.

Mozda je i on kasnije pomislio:“Trebao sam joj traziti broj telefona.“
Meni je ovo simpaticna prica. Nije nesto svakodnevno. :)
Ako jednom sazna da ga Ana trazi mozda i njemu bude simpaticno.
Hvala :). Slazem se sa svim sto se rekli.
Sajt 'Blic Zena' je jutros objavio clanak, uglavnom sve preuzeto sa moje strane.
Medjutim, drugi sajt je preuzeo od Blic Zene i ok je clanak sve dok nisam videla da je on 'moja prava i vecna ljubav'. Ja nikakvu izjavu nisam dala ali ako to vidi, to me vec plasi.

Back