Pomoc za potragu opera trazi smekera :)

Petka 25.juna u Budvi je 'operska/horska' pevačica ćaskala sa jednim crnim, visokim šmekerom (otprilike izmedju 40-50 godina sa rancem, obučen u crnom, mala bradica, po koja seda, delovao mi je kao neki roker u duši, mozda grešim) dok je naručivao kafu za poneti u 22h u lokalu pizza na parče Smiley, Stari Grad
Uklapam se u opis
Da to sam ja
Ali ček....
Nisam bio u Budvi nepamtim

Propade mi konkurs :cool:

sad ai medijska licnost kao Nada Macura nemas brige samo strpljenja javice se on vec.
daa ima neke neodlozne obaveze mora hitno u Rio

salu na stranu sltkasi :rumenko: ali te sesir hebe pomislice neko da si vestica neka
Hahah, neka hvala u ovim okolnostima! Pa ako ne vidi oglas, zelim da se ovo sad sto pre zavrsi i da prestane talas vredjanja jer sam to uradila iskreno, cistog srca, verovatno naivno...
A za sliku , nisam znala da ce je preuzeti sa strane, mislila sam da ce staviti neku drugu koja je vec objavljena gde se vidim 'skroz'. Ali neka i jesam vestica prava, neka to znaju svi 🧙‍♀️🧙‍♀️🧙‍♀️

Hahah, neka hvala u ovim okolnostima! Pa ako ne vidi oglas, zelim da se ovo sad sto pre zavrsi i da prestane talas vredjanja jer sam to uradila iskreno, cistog srca, verovatno naivno...
A za sliku , nisam znala da ce je preuzeti sa strane, mislila sam da ce staviti neku drugu koja je vec objavljena gde se vidim 'skroz'. Ali neka i jesam vestica prava, neka to znaju svi 🧙‍♀️🧙‍♀️🧙‍♀️
A taj što ga tražiš verovatno izgleda za desetku

# skromno

Slatko. :) :)
Kazes da govori ekavicu, ali da li je imao naglasak? Mozda bi ti to pomoglo da ga bar geografski smestis u odredjeni deo Srbije.
Hej, sa mojima smo dosli do zakljucka da je tu negde Beograd , eventualno NS i okolina. To sam bila i rekla u izjavi ali eto izvuku ono sto im se cini relevantnim i neke stvari izostanu. Ali realno je to bitna informacija po meni.

Hvala za Dama:)

Možda mu je supruga zabranila da ti se javi.
Iskreno mislim da je neozenjen. Ali opet kao sto rekoh, sigurna sam da bi mi makar poslao privatnu poruku da je ozenjen da prestanem sa potragom sto bih odmah i uradila.
Meni su smesni komentari ljudi kad kazu da mozda rasturam brak ili sta god, a ono generalan opis coveka koji bi odgovarao svakom trecem muskarcu.
Sigurna sam da jos nije video oglas. A i mislim da mozda slabo ide na mreze ili mozda ni nema... Tu je onda problem...

a sad sam vrlo ozbiljan sto je retkost :)

sama si "kriva" ... kad te opale leptirici klecajunkolena pocnes da.mucas isfog momenta ide "daj broj telefona" ...puf ... ako ne reagujes odmah prodje voz.
Za nauk, za sledece cekanje u redu :D
Potpuno se slazem. Ali eto nekad se emocije pogotovu takve ne kontrolisu. Ovo mi se drugi put u zivotu desava takva struja. Prethodni put pre tacno 20 godina. Zato i pokusavam da ga pronadjem i ispravim 'gresku' i sta god bilo, volela bih da ga pronadjem i ispricamo se kao ljudi i eto u najgorem slucaju da se rastanemo prijateljski, i to je ok.

Potpuno se slazem. Ali eto nekad se emocije pogotovu takve ne kontrolisu. Ovo mi se drugi put u zivotu desava takva struja. Prethodni put pre tacno 20 godina. Zato i pokusavam da ga pronadjem i ispravim 'gresku' i sta god bilo, volela bih da ga pronadjem i ispricamo se kao ljudi i eto u najgorem slucaju da se rastanemo prijateljski, i to je ok.

da budemo malo realni :) surovo realni. sanse su 0 ... nemoj da gajis laznu nadu. sad si naucila lekciju ako karamela padne sa neba UZMES I POJEDES JE !!! nema kasnije cu...pojela maca....ili macak...
zao mi je ali realnost je surova.
sledeci put znas sta ti je ciniti :D

Iskreno mislim da je neozenjen. Ali opet kao sto rekoh, sigurna sam da bi mi makar poslao privatnu poruku da je ozenjen da prestanem sa potragom sto bih odmah i uradila.
Meni su smesni komentari ljudi kad kazu da mozda rasturam brak ili sta god, a ono generalan opis coveka koji bi odgovarao svakom trecem muskarcu.
Sigurna sam da jos nije video oglas. A i mislim da mozda slabo ide na mreze ili mozda ni nema... Tu je onda problem...
I ja mislim da jos nije video oglas i da mozda stvarno nije tip koga zanimaju socijalne mreze.
Ali dobro, to je sve (moja) pretpostavka. :)

da budemo malo realni :) surovo realni. sanse su 0 ... nemoj da gajis laznu nadu. sad si naucila lekciju ako karamela padne sa neba UZMES I POJEDES JE !!! nema kasnije cu...pojela maca....ili macak...
zao mi je ali realnost je surova.
sledeci put znas sta ti je ciniti :D
Haha, prijavicu se na 'Sve za ljubav' i onda kad ga nadju da mu trcim u zagrljaj :hahaha::zcepanje:
Slazem se za sve i znam to sve ali ne i da su sanse 0. Male su sanse.

Back