Quantcast

Pomoć za način kako upoznati određenu osobu.

laaazo

Početnik
Poruka
22
Poštovani , želim da se upoznam s devojkom s ove reklame. Simpatična mi je , ne znam kako da dođem do nje. Na netu sam ukucao "Reklama Guarana Icebreaker glumci" , ali nisu izbačena imena njihova. I na fesju sam tražio stranicu Guarana Icebreaker , ali nema. A voleo bih s njom da se upoznam , pa me interesuje kako i na koji način? Hvala unapred.

Poruka
5.252
Poštovani , želim da se upoznam s devojkom s ove reklame. Simpatična mi je , ne znam kako da dođem do nje. Na netu sam ukucao "Reklama Guarana Icebreaker glumci" , ali nisu izbačena imena njihova. I na fesju sam tražio stranicu Guarana Icebreaker , ali nema. A voleo bih s njom da se upoznam , pa me interesuje kako i na koji način? Hvala unapred.
Pre svega, nemoj da je kidnapujes. Jer me sve to asocira na film boart kada je isto tako video Pamelu Anderson na tv i odma je kidnapovao kada je bila da potpisivanju neke knjige.
Bukvalno, u dzak je stavio i odvezao kamioncetom.

Reklama, koji trend, marka, ides na sajt njihov, kontakt, pa pitas i reci im da neces da kidnapujes.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
227.512
Pitaj u komentarima ispod..jedan lik rece da poznaje mladica sa reklame

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.