Pomoc u vezi Yahoo messengera

Laki 1

Početnik
Poruka
3
Interesuje me dali ovaj messenger moze da se koristi kod nas u scg da radi video i audio da moze preko njega da se vidim i cujem sa drugom stranom u Austriju koja isto ima taj messenger web.cam i mikrofon kao i ja.
Treba mi i konkretno da mi se objasni kako da se podesi da bi to funkcionisalo za sada posle instalacije samo funkcionise pisanje preko tastature i nista vise, Trazim konkretno i postupno objasnjenje posto se ja bas mnogo ne razumem u podesavanja a i sa Engleski slabo stoim tako da imam visestriki problem. Ali zato ste vi tu koji se razumete i koji hocete da mi pomognete. Unapred mnogo hvala
 
Otvoris prvo jedna yahoo nalog. Kad pokrenes ym prijavis se sa svojim nalogom i lozinkom. Onda u contacte uneses sve naloge svojih prijatelja. Kad startujes ym on ce ti prikazati koji je od tvojih prijatelja online. Onda dupli klik na taj nalog i otvori ce ti se mali prozorcic u kojem mozes da chatujes ili razgovaras sa njima. Opcije su jasne webcam, audio i sl. Ukoliko te oni zovu onda ce ti se pojaviti mali prozorcic gde mozes da prihvatis ili odbijes njihov poziv. Inace za ovo ce ti trebati dobra internet veza.
 
Ok to je sve uredu kako vas dvoica kazete i to bi tako i trebalo da bude a da to tako funkcionise nebih se ni javio za pomoc.

Ali kada to tako odradimo mozemo samo da se pisemo niti se vidimo niti se cujemo kada jedan od nas pokrene cam. pojavi se samo crna kockica i kod jednog i kod drugog nema slika a nema ni tona.
 

Back
Top