pomoc u izboru skole

veki02

Početnik
Poruka
3
molim vas za pomoc,
imam jedan za nekoga mozda banalan problem, ali meni se cini da bas i nije tako.
elem, dete bi trebalo da mi podje u skolu sledece godine 2009, a mi se letos selimo na novi bgd sa sasvim drugog dela grada.
znaci ne poznajem taj deo i ne poznajem nikoga ko zivi tamo, a ja sam uplasena zato sto je moje dete hiperaktivno i to bas drasticno, pa me prosto hvata panika da ne naletimo na neku uciteljicu koja sa takvom decom bas i ne ume.
ako ima neko ko je iz tog kraja i mozda poznaje neku uciteljicu prijemcivu za rad sa takvom decom bila bih mu jako zahvalna na bilo kojoj informaciji.
inace, poblize, selimo se u kraj oko piramide
 
Razgovor sa skolskim psihologim ili pedagogom skole u koju cete upisati dete, a onda i sa nekim psihologom u nekoj zdravstvenoj ustanovi.Na osnovu dva nezavisna misljenja cete imati objektivnu sliku.

Najbolje od svega je to sto o eventualnom problemu razmisljate SADA, a ne kada do njega (eventualno) dodje.

BTW mislim da ce i u skoli sada imati najvise vremena da vam se posvete dok jos nije "sezona" testiranja za upis i sl.

Veeeeliki pozdrav i sve najbolje!

Kao sto rece _L_O_E_, na podforumu "Psihijatrija" nasa draga WW kojoj su specijalnost bas deca moze da bude od velike pomoci
http://forum.krstarica.com/threads/87147
 
molim vas za pomoc,
imam jedan za nekoga mozda banalan problem, ali meni se cini da bas i nije tako.
elem, dete bi trebalo da mi podje u skolu sledece godine 2009, a mi se letos selimo na novi bgd sa sasvim drugog dela grada.
znaci ne poznajem taj deo i ne poznajem nikoga ko zivi tamo, a ja sam uplasena zato sto je moje dete hiperaktivno i to bas drasticno, pa me prosto hvata panika da ne naletimo na neku uciteljicu koja sa takvom decom bas i ne ume.
ako ima neko ko je iz tog kraja i mozda poznaje neku uciteljicu prijemcivu za rad sa takvom decom bila bih mu jako zahvalna na bilo kojoj informaciji.
inace, poblize, selimo se u kraj oko piramide

ja sam s nbg-a i bas zivim blizu piramide! i naravski tu idem u skolu! ne znam bas nijednu nastavnicu koja uzima novu generaciju 2009 a da je onako ga i blaga! bar ne u mojoj smeni! znaci dvaesti oktobar i nije neko resenje. pozz
 
hvala vam puno na interesovanju i savetima
mi konkretno pripadamo skoli mladost, ali sam mislila ako i u nekoj okolnoj skoli ima dobrih ucitelja najmanji je problem voditi dete za pocetak i dalje od kuce samo da ne navuce traume na pocetku skolovanja
u svakom slucaju, hvala
 

Back
Top