pomoc - titl za film

Poruka
1
imam problem,tj meni to predstavlja prepreku jer se ne razumem pa ako je neko plemenit da mi pomogne :) za nekoga je ovo maciji kasalj ... verujem :)
treba da nadjem titl za film..ali meni to nikako ne polazi za rukom...***,seljak sam...tj skinula sam jedan,ali kako dalje :)
 
Poslednja izmena od moderatora:
prvo nadjes titl koji ti treba na nekom od sajtova koji je markotesla pomenuo, ja uvek nadjem na podnapisi.net ono sto trazim...i to izgleda ovako:

1-1.png


2-1.png


3-1.png


4-1.png

titl koji skines, premestis u folder gde se nalazi film, da kasnije ne lutas...
5-1.png

i na kraju pustis film, i samo prevuces titl na plejer, ukoliko ne otvori automatski

ako jos nesto nije jasno, tu smo :):bye:
 
Слажем се. Филмови на енглеском које ја имам не заслужују да имају превод на мом компу, апсолутно ми не треба кад боље причам енглески од сопственог језика (true story) :rtfm:
 

Back
Top