Pomoc!!!!! Sta da radim???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
H

Help

Gost
Cao svima!!! Veliki pozdrav za sve prisutne na forumu. Imam jedan problem i neznam sta da radim?? Moji roditelji su veoma strogi a to mene VEOMA nervira. Kad hocu negde da idem uvek moram da ih pitam da bi me pustili a to se podrazumeva i za izlaske. Evo bas danas sam zakasnila kuci i otac mi je rekao da vise necu moci da izlazim. Sta da radim? Ako ne izlazim necu moci da se vidjam sa deckom koga mnogo voli, a nemam srca da raskinem zgog toga sto nesmem da izlazim???? Imajuci u vidu da ja zivim u selu koji je daleko od grada centra 4 kilometra, i da moje drugarice ne izlaZE U GRAD NEGO SE ZABIJAJU I SMUCAJU PO COSKOVIMA KO ZNA GDE . JA NISAM TAKVA OSOBA PRAVEDNA SAN I HOCU DA IZLAZI. NISAM MALA ZAVSILA SAM PRVU SREDNJE. A MOJI MISLE DA SAM JOS DETE .STA DA RADIM ?? kako da ih ubedim?? od nervoze pola malim slovima sam pisala, pola velikim ne zameriteee>>>>>>>>>>>>>>>????????? HELP
 
Pa ovako... i ja sam sada zavrsila prvi gimnazije, mada nemam nesto preterano probleme za izlaske pod uslovom da znaju s kim sam,gde sam...i uobicajena pitanja...pa hvala Bogu da ce to da te pitaju,i naravno da imas obavezu da ih pitas za izlazak...pa oni brinu za tebe...zamisli da imas roditelje koji ne znaju ni kako se zoves?! :? A uostalom, proci ce i ta faza kaznjavanja,samo da ti ukazu malo vishe poverenja...i bice sve ql :wink:
 
Vrati hi u proslost kada su oni bili u tvojim godinama. :roll: Dovedi im do znanja da si odrasla osoba.Mozda uspe.
__________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Daj,ne panici,u zivotu postoje mnogo gore stvari.Pokusaj da razumes da tvoji roditelji brinu za tebe i potrudi se da stizes kuci na vreme.Tako ce steci poverenje u tebe i sve ce biti drugacije.I niposto,ali NIPOSTO nemoj da raskines sa deckom zbog toga.Ako se volite,izdrzacete sve i naci cete neko resenje. :wink:
 
kako je vec JAh_grl ili kako vec to ti je vrlo delikatna stvar to sto su ti roditelji zabranili da izlazis je sam pokazatelj njihove brige jer uz svo ovo ludilo sto se desava i droge i kriminala mozes misliti sta njima sve prolazi kroz glavu.to nemoj da te brine

i ti sto se potpisujes sa COREY prestani da dajes tako glupe komentare kako mozes devojci da kazes da pobegne od kuce
 
I meni je bilo sl. ali meni je jednog dana dosadilo, pa sam jednostavno otisao jednog dana i nisam se vratio celu noc. Oni ko roditelji poludeli, zvali celu familiju da me trazi, malo je falilo i da zovu muriju. Lepo sam im rekao da sednu i da zamisle da ja tako pocnem da radim svaki dan, da se iskradnem iz kuce, da me nema celu noc, i po ceo dan, da radim sta hocu i da ih nikada ne slusam, i to ih je jos vise skenjalo... Od tada su popustili i smirili se, ali sam do pre godinu dana (bio sam vase godiste) jos uvek trebao da ih zovem na mob barem jednom kada izadjem. Ja ne govorim da ti to treba da uradis, ali ti govorim da treba da budes takticna i da razmislis logicno sta bi oni uradili u bilo kojoj situaciji i pokazi im da moze i da bude mnogo gore...
 
Moj savjet ti je da ne poslusas ovaj predhodni,koji ti je dao psiho!To je zato sto nisu svi roditelji isti i ovi tvoji bi mogli da se maxsimalno naljute na tebe i da te ajd' figurativno receno zakljucaju u orman.Mozes da pokusas (ako vec nisi) da ih na neki nacin uvjeris da si dovoljno zrela da se sama staras o sebi.Npr. da pospremis svoju sobu (a da te oni ne tjeraju),cesto razgovaras s njima o svojim planovima za buducnost,oko upisa na fakultet,o svojim svakodnevnim dogadjajima!Pokusaj!!! :wink: :P
 
papa:
kako je vec JAh_grl ili kako vec to ti je vrlo delikatna stvar to sto su ti roditelji zabranili da izlazis je sam pokazatelj njihove brige jer uz svo ovo ludilo sto se desava i droge i kriminala mozes misliti sta njima sve prolazi kroz glavu.to nemoj da te brine

i ti sto se potpisujes sa COREY prestani da dajes tako glupe komentare kako mozes devojci da kazes da pobegne od kuce
U zagradi pise s a l i m s e ako nisi dobri procitao :evil:

_________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Help:
Cao svima!!! Veliki pozdrav za sve prisutne na forumu. Imam jedan problem i neznam sta da radim?? Moji roditelji su veoma strogi a to mene VEOMA nervira. Kad hocu negde da idem uvek moram da ih pitam da bi me pustili a to se podrazumeva i za izlaske. Evo bas danas sam zakasnila kuci i otac mi je rekao da vise necu moci da izlazim. Sta da radim? Ako ne izlazim necu moci da se vidjam sa deckom koga mnogo voli, a nemam srca da raskinem zgog toga sto nesmem da izlazim???? Imajuci u vidu da ja zivim u selu koji je daleko od grada centra 4 kilometra, i da moje drugarice ne izlaZE U GRAD NEGO SE ZABIJAJU I SMUCAJU PO COSKOVIMA KO ZNA GDE . JA NISAM TAKVA OSOBA PRAVEDNA SAN I HOCU DA IZLAZI. NISAM MALA ZAVSILA SAM PRVU SREDNJE. A MOJI MISLE DA SAM JOS DETE .STA DA RADIM ?? kako da ih ubedim?? od nervoze pola malim slovima sam pisala, pola velikim ne zameriteee>>>>>>>>>>>>>>>????????? HELP


Pazi kad imam slican problem. Koliko god razgovarala sa meni podredjenim osobama / roditeljima/ ne mogu da im objasnim kako izgleda jedan bezazlen izlazak 16-ogodisnjakinje. Kako sam ja shvatila oni jedan izlazak zamisljaju ovako> TI SI SAMA, SVI HOCE DA TI NAPAKOSTE, DA TE NATERAJU DA RADIS NESTO STO NECES, ILI NEMAJU POVERENJA DA NECES UZETI DROGU, PUSITI, OPIJATI SE. Sve je stvar poverenja, ja ga koliko toliko imam kod svojih roditelja. Sta mislite da li je dovoljan izlazak od 21-00h do 23-30h dokle je meni dozvoljeno da ostanem. Meni nije...Dokle vi ostajete? :wink:
 
Šta bi ti htela???? Da oni tebe pitaju kad će u grad?????? Šalim se.. :wink: ili sam ozbiljan...

Problem kod VAS klinaca je taj što bi hteli odmah da ste odrasli..(kroz to sam prošao).. Vi ne znate da uživate u VAŠIM godinama, sve ste nešto nestrpljivi.
STRPLJENJE JE MAJKA MUDROSTI! Da li si čula za ovu izreku? Da li si pomoslila da su tvoji roditelji bar malo u pravu? Ne branim njih , ni nas malo starije, samo pokušavam da ti pomognem... stani na loptu, oladi malo! Držim palčeve za tvoje strpljenje!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top