Pomoć sa torentom.....

Mrs.Nero

Aktivan član
Poruka
1.594
Skidam jednu sezonu serije već nedelju i nešto,medjutim,do sada je skinuto samo 13.7 posto....Proveravala sam brzinu,trebalo bi da je sve u redu...ali očigledno nije....Kako da to ubzam,je l' ima neki način(koji možda nisam probala),i koju brzinu da obeležim za skidanje?
Hvala unapred:hvala:
 
Koliko je velika serija??? Kolika ti je brzina interneta??? a mozda si i odabrala neki los torent pa nemas od koga da povuces... pokusaj da kines neki bolji pa vidi sta se desava... ili reci koja je serija u pitanju pa da pogledam
 
Skidam jednu sezonu serije već nedelju i nešto,medjutim,do sada je skinuto samo 13.7 posto....Proveravala sam brzinu,trebalo bi da je sve u redu...ali očigledno nije....Kako da to ubzam,je l' ima neki način(koji možda nisam probala),i koju brzinu da obeležim za skidanje?
Hvala unapred:hvala:
Брзина скидања ти зависи од броја seed-era и peer-eva, тј. оних који имају целе фајлове (100%) које деле са другима и оних који имају само делимично скинуте фајлове (значи они који управо скидају као и ти). Што већи број seed-era, а мањи peer-eva, већа је и брзина скидања самим тим и време за које ћеш скинути фајлове (али наравно, брзина је ограничена и интенет пакетом који користиш, као и величином самог фајла).

Још нешто, да ти upload не би гушио download, тј. одузимао "део његовог колача", ограничи брзину uploadа на рецимо 3 kB/s, тако што ћеш дупло кликнути на име тог торента у прозору програма и у опцијама везаним за upload ставити ову брзину коју сам ти навео.
 
Zasto skidas sa torenta??? Oni nikad nisu pouzdani. Drug i ja smo do sada skinuli 5TB filmova i serija preko ftp libkova ( rapidhare, filefront, fileshare...). Drug je za nedelju dana skinuo 100gb serije House MD u 720p rezoluciji...
Pogledaj dal ima te serije na warez-bb.com i skidaj odatle..
 
dujkenujkeme - Nisu ni jedna ni druga . Star Gate je u pitanju , prva sezona. ;) i kako to misliš sekvencijalno? pojasni moliću lepo :rumenko:
anyway,a šta kad bih stavila da skida ,recimo,100MBit/s i štikliram opciju "download" a ne "upload and download" ? čisto me zanima. :think:
 
Aha...Pa to sam samo pitala,mada kako god ja namestila brzinu,ono se vrati na 16.38 kbit/s... ne znam ni kako bi trebalo da bidne,možda mi zato ide tako sporo...:confused:Mislim,sporije nego što bi možda trebalo....Ajaoj.....Ukrašću ti tih 10 sezona,da uštedim vreme....:whistling::D
 
:) zavisi koji protok inas. Ako imas recimo 2Mbit/s download max brzina kojom mozes da skidas je okon 250KB/s. Upload ti je vazan za torente, trebao bi da bude 60-80% od tvoje max upload brzine koha je recimo 126Kbit/s ili oko 16KB/s. Namesti upload speed da ti je oko 8-10KB/s i trebala bi brze da skidas. Samo sto ces kada das sav upload torentima usporiti surfovanje..
 
aha statrgatae :per:
ako je hd video onda to puno zauzme
ako je običan divx ne bi trebalo više od 10-tak giga :think:

mislim da treba da staviš u podešavanju na upload da bude 3 kb
da ne bi kočio (tako piše po drugim temama)
da se forvarduje neki port ?
da se isključi dht ?
da li imaš dovoljan broj peers/seeds ?

postoji neka opcija da se skida sekvencijalno ali se tako smanji brzina
http://forum.utorrent.com/viewtopic.php?id=29726

sad daju te domaćice po rts :rumenko:
 
Pa sigurno ću skidati jednu po jednu...Nikako sve odjednom....:confused:
dujkenujkeme - dovoljan broj? pa koliko treba da ih ima? :confused::rumenko: Daju domaćice na RTS-u a? Pa ja to ne znam......:per:
markons82 - a šta downloadom....da i to podesim? podešeno je na unlimited.....
e hvala na ovakvom objašnjavanju....;)
 
download istavi unlimited, samo upload ogranici....
Al iskreno ti kazem, registruj se na onaj sajt, skini program jdownloader i skidaj preko ftp linkova. Trebace ti sat-dva za epizodu, sto znaci da mozes skinuti sve za max 3 nedelje...
 

Back
Top