gica
Legenda
- Poruka
- 54.803
Kada importujem gif animaciju u flash, ona se postavi u gornji levi ugao.
kako da celu animaciju, sve frejmove, spustim a da ne radim to peške?
hvala
kako da celu animaciju, sve frejmove, spustim a da ne radim to peške?
hvala