Pomoć oko zatvaranja naloga na fb

darko86

Zainteresovan član
Poruka
379
Pozdrav svima,da li i kako zatvoriti ,ugasiti nalog i stranicu na fb.Naime postoji profil na fb kao i stranica jednog udruženja čiji sam član,ali osoba koja je vodila i stranicu i profil više to ne radi i ne može da se seti mail adrese niti šifre.Mnogo nas je prijavilo profil kao lažan itd ali i dalje ne možemo da ga zatvorimo.
Savet?

YeOldeJagge

Veoma poznat
Poruka
12.829
Pozdrav svima,da li i kako zatvoriti ,ugasiti nalog i stranicu na fb.Naime postoji profil na fb kao i stranica jednog udruženja čiji sam član,ali osoba koja je vodila i stranicu i profil više to ne radi i ne može da se seti mail adrese niti šifre.Mnogo nas je prijavilo profil kao lažan itd ali i dalje ne možemo da ga zatvorimo.
Savet?
Pa moraš da imaš neke login kredencijale da bi uopšte dokazao da je tvoja stranica.

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
36.849
Savet?
Zaspite stranicu Kukastim Krstovima, veličajte Hitlera, pljujte po Jevrejima i sami će je zatvoriti! Provereno RADI! :zcepanje: :zcepanje:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.