Pomoc oko Winampa

tuzni decko

Zainteresovan član
Poruka
495
Dali moze Winamp da se podesi da prilikom gledanja spotova u full scren-u kada zavrsi jedan spot opet nastavi u full screnu i sledeci spot?Meni posle zavrsetka spota izbaci iz full screna pa za svaki spot moram ponovo da otvaram full scren.:dontunderstand::besan2:
 
Dali moze Winamp da se podesi da prilikom gledanja spotova u full scren-u kada zavrsi jedan spot opet nastavi u full screnu i sledeci spot?Meni posle zavrsetka spota izbaci iz full screna pa za svaki spot moram ponovo da otvaram full scren.:dontunderstand::besan2:
Može, al samo na starijim verzijama winampa - do 5.09

Batalio ga odavno, koristim KMPlayer
Što se muzike tiče okruženje je isto kao i u winampu



Što se videa tiče... nisu za uporedjivanje :mrgreen:

... kako ti drago. Možeš:
da i dalje koristiš winamp, i čekaš da urade taj plug-in - ne verujem da će skoro
da instaliraš winamp 5.09 - možda budeš morao da dodaš plug in za full screen
da promeniš plejer :)
 
U Total Comanderu obeležiš desnim klikom spotove koje hoćeš da pustiš i strelicom prevučeš u BS,ili iz My Computera desni klik na ceo fajl i Play in BS player ili VLC Player ako koristiš.
 
U Total Comanderu obeležiš desnim klikom spotove koje hoćeš da pustiš i strelicom prevučeš u BS,ili iz My Computera desni klik na ceo fajl i Play in BS player ili VLC Player ako koristiš.

u total comanderu mi ne prikazuje bs plejer na desktopu a iz My Computera nemam opciju da pustim iz bs vec samo iz winampa i iz Windows medija playera.
Uspeo sam da pustim iz Gom plejera.
Hvala vam svima na savetima.Pozdrav.
 
Poslednja izmena:
Netreba u Total Comanderu da ti prikazuje BS nego otvoriš BS sam i staviš pored njega,desnim zacrveniš sve spotove i onda strelicom samo prevučeš i pustiš na player.Ako otvoriš Comander preko celog ekrana onda sigurno da nevidiš player.
 
u total comanderu mi ne prikazuje bs plejer na desktopu a iz My Computera nemam opciju da pustim iz bs vec samo iz winampa i iz Windows medija playera.
Uspeo sam da pustim iz Gom plejera.
Hvala vam svima na savetima.Pozdrav.
Desni klik mišem > Open with > Choose program... > selektuj program sa kojim želiš da ti otvara video sa tom extenzijom > čekiraj "always use selected program to open this kind of file"

Netreba u Total Comanderu da ti prikazuje BS nego otvoriš BS sam i staviš pored njega,desnim zacrveniš sve spotove i onda strelicom samo prevučeš i pustiš na player.Ako otvoriš Comander preko celog ekrana onda sigurno da nevidiš player.
Da moze tako,hvala ti.
Ne moraš čak ni da izlaziš iz full screen moda sa komanderom
Ako ti je BS plejer pokrenut na taskbaru imaš njegovu ikonicu
samo prevuci fajlove do nje ;)
 
u vlc plejeru pušta redom , u fullscreenu , ima i plejlistu ;)
 

Prilozi

  • vlcplaylist.png
    vlcplaylist.png
    41,9 KB · Pregleda: 7

Back
Top