Quantcast

Pomoc oko uredjenja sobe

Prcoje

Početnik
Poruka
22
Pozdrav, imam 18 godina (mislim da je to ovde kljucna informacija..). Imam mogucnost renoviranja sobe, to sam dugo cekao, e sad imam malih problema jer, kao muskarac bas i nemam nekih ideja oko uredjenja enterijera, ne razumem se nesto bas preterano u to pa bi mi trebalo par saveta. Citao sam po googlu nesto da krevet mora da gleda na vrata, da sto za racunar ne sme da bude izlozen osvetljenju sa prozora bla bla bla... E ja sam zato napravio sliku jednu moje sobe sa svim dimenzijama pa eto bilo bi super ako bi mogli da mi pomognete da mi kazete da li bi to bilo tako dobro i sta bi jos mogao mozda drugacije da napravim da bude bolje. Sobu planiram da okrecim u neku bez boju da se slaze sa bojom drveta jer su te boje prozori (levi zid) i plakari (desni donji ugao). Radni sto zelim da bude sto veci, tj da ima sto vecu radnu povrsinu jer imam dosta uredjaja tipa mixeta i toga sto bi drzao na stolu a da mi ostane mesta i za rad sa skolskim rekvizitama. A krevet neki bi uzeo na izvlacenje. :) Evo sad slike, pa bi bilo super da cujem vase komentare na sve ovo. Pozdrav!

Prilozi

Prcoje

Početnik
Poruka
22
Imam TV karticu pa TV gledam preko monitora od kompjutera, zato sam mislio da je ovako najprakticnije. Razmisljao sam i o ugaonom stolu ali onda bi mi monitor kad gledam tv bio sa leve strane pa bi se krivio stalno kao sto je sada situacija pa ne mogu lepo da lezim i da gledam TV, vrat me zaboli. :confused:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.