Dakle, nekako sam izbrisala drugi deo- znate sa LEVE STRANE vam je spisak onih koji su online i offline, a sa DESNE STRANE je profil prijatelja sa kim se dopisujete i sl..
E, pa taj deo sa desne strane mi fali, ne znam kako da ga vratim..
Molim za pomoc..
Izvinjavam se ako tema nije na odg mestu!
Hvala!
E, pa taj deo sa desne strane mi fali, ne znam kako da ga vratim..
Molim za pomoc..
Izvinjavam se ako tema nije na odg mestu!
Hvala!