pomoc oko skype-a..

DacaMARTA

Ističe se
Poruka
2.192
Dakle, nekako sam izbrisala drugi deo- znate sa LEVE STRANE vam je spisak onih koji su online i offline, a sa DESNE STRANE je profil prijatelja sa kim se dopisujete i sl..
E, pa taj deo sa desne strane mi fali, ne znam kako da ga vratim..
Molim za pomoc..
Izvinjavam se ako tema nije na odg mestu!
Hvala!
 
Dakle, nekako sam izbrisala drugi deo- znate sa LEVE STRANE vam je spisak onih koji su online i offline, a sa DESNE STRANE je profil prijatelja sa kim se dopisujete i sl..
E, pa taj deo sa desne strane mi fali, ne znam kako da ga vratim..
Molim za pomoc..
Izvinjavam se ako tema nije na odg mestu!
Hvala!

Mozda je tema trebala da ide na softver, ali dobro!

ne znam bas najbolje, bilo je davno kada mi se to desilo, ali znam da sam nesto cackao na View... i na tools --------> options, pa sam vratio!
 
asdinj.th.jpg


to sto sam zaokvirio crvenim.. to klikni... ;)
 

Back
Top