Pomoc oko serije (znam da je bilo tema, al' ne znam je l' su jos aktivne)..

zMija19

Početnik
Poruka
4
Zdravo ljudi, ima li vas🤣 treba mi mala pomoc oko jedne spanske serije, tacnije, naslovaa.. Pre jedno 5-6 godina sam na nekom casu u srednjoj odgledala 1-2 epizode serije, na nekom sajtu(ni njega se ne secam koji je bio), i tako, ne upisah, pa me sada zanima je l' je neko gledao pa da pomogne😂 znam samo da se radi o nekoj devojcici (3-4godine) koja je slucajno uzela pistolj i upucala coveka koji je pao u bazen(u velikoj kuci sa bazenom) i onda je njena mama pokusala da pobegne sa njom, ili da je sakrije, sta vec, od policije.. Vec sam i zaboravila.. Al' eto, kad-kad se setim, pa me zanima sta je bilo u ostalim epizodama, nekako mi deluje zanimljiva.. Pa ako neko moze da mi kaze naslov, ili link, bila bih mu zahvalna🤗😘
 
Da nije ova,istina se zove.
Nije.. Ovo je bas meksicka serijaa, desava se u nekoj vili sa bazenog, na nekoj plazi, gde devojcica puca iz pistolja, misleci da je igracka i slucajno ubija tog nekog malo starijeg coveka koji pada u bazen i mama je sakriva, i tu je kraj epizode, devojcica nema vise od 5godina.. Msm da je i policija stizala tada ali nisam sigurna.. Pretpostavljam da su sledece epizode tipa 20godina kasnije😂 aa gledala sam je tipa pre nekih 6godina na nekom sajtu, moguce na tabanu, ali nema je tamo sada...
 

Back
Top