Quantcast

Pomoc oko prodaje kompjutera

Zeka55

Početnik
Poruka
2
Dobar dan, zanima me za koliko mogu prodati moj pc radi kupovine novog, ne razumem se bas u komponente i to pa ako moze neko pomoci.
Komponente
CPU :Amd Athlon x4 840
GPU: Amd radeon r7 250
Maticna ploca: F2A68HM-S1
Ram memorija: 8 gb ddr3
SSD: 240 gb kingston
Komponente su sve malo starije od 2 godine osim ssd-a koji je kupljen pre 3 meseca jer mi je otisao hard disk
Kompjuter je podrzao dosta igrica za koje na internetu pise da ne moze pokrenuti,windows mu je odlican,nije imao problema sa paljenjem niti slicno.

Poruka
3.773
Dobar dan, zanima me za koliko mogu prodati moj pc radi kupovine novog, ne razumem se bas u komponente i to pa ako moze neko pomoci.
Komponente
CPU :Amd Athlon x4 840
GPU: Amd radeon r7 250
Maticna ploca: F2A68HM-S1
Ram memorija: 8 gb ddr3
SSD: 240 gb kingston
Komponente su sve malo starije od 2 godine osim ssd-a koji je kupljen pre 3 meseca jer mi je otisao hard disk
Kompjuter je podrzao dosta igrica za koje na internetu pise da ne moze pokrenuti,windows mu je odlican,nije imao problema sa paljenjem niti slicno.
to je kostalo tad oko 250 ili 300 evra. Tesko da ces izvuci vise od 100, tesko 150 evra. Po mojoj nekoj licnoj proceni.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.