Nista ne razumem.Ja sam htela da uradim jedan printscreen na igrici.Otvorim igricu i pritisnem normalno printscreen spustim ga na windows dole i odem na paint i pritisnem paste, ali umesto slike od igrice on mi je dao windows na kompjuteru.Molim vas recite mi gde gresim.


