Pomoc oko printscreena

coka1986

Zainteresovan član
Poruka
122
Nista ne razumem.Ja sam htela da uradim jedan printscreen na igrici.Otvorim igricu i pritisnem normalno printscreen spustim ga na windows dole i odem na paint i pritisnem paste, ali umesto slike od igrice on mi je dao windows na kompjuteru.Molim vas recite mi gde gresim.:(
 
Nista ne razumem.Ja sam htela da uradim jedan printscreen na igrici.Otvorim igricu i pritisnem normalno printscreen spustim ga na windows dole i odem na paint i pritisnem paste, ali umesto slike od igrice on mi je dao windows na kompjuteru.Molim vas recite mi gde gresim.:(

Skini ovaj program i instaliraj: http://www.thefreewindows.com/downloads/default.asp?h=http://samsoft.at.ua/&ttl=PrintScreen

Pokreni pre Vieo Igre i Uzmi Screenschoot kada pozelis pomocu Hot-Key < F8 >

:lol:
 
Poslednja izmena:
Ima i bolji i kompatibilniji....Screenshot Captor....naravno...BESPLATAN JE.....imaš ga na netu....:)

Pored različitih mogućnosti snimanja....nudi i korisne alate za obradu istih snimaka.... :)

U osnovnom setovanju...sa dugmetom ...PrtScr...snimaš ceo ekran...:).

Aktivan je pod mnogim igrama....a u onim gde nije....obično te igre imaju svoj Printscreen....;)
 

Back
Top