Quantcast

Pomoc oko pricaonice!!!

Nik_Ola

Početnik
Poruka
3
Posto na poslu koristim LAN a imam i instaliranu Javu a prilikom ukljucivanja na pricaonicu Pojavi mi se (nekada sam normalno koristio pricaonicu nije bilo nikakvih problema i odjedanput ovo mi se desava vec par dana ) :
Greska u povezivanju na IRC server
Pokusaj ponovo za par min.

Ovo nije problem samo sa Krsaricinom pricaonicom vec sa svim pricaonicama !!
POMOZITE da ubijem dosadne trenutke na poslu!!

Hvala unapred!!

dr.free

Početnik
Poruka
7
mIRC je pravo resenje. :idea: ali ako koristis internet explorer za pricaonicu ti nije potrebna Java ;) dobro radi i bez nje i samo usporava konekciju, probaj da je uninstaliras :idea: , a ako ako kristis neki drugi browser(opera, netscape,firefox...) njima je potrebna Java. bolje predji na mIRC. :lol:

rale77

Aktivan član
Poruka
1.306
Slican problem kod mene ne mogu da se zakacim na nijedan IRC server isto izbacuje
Greska u povezivanju na IRC server.........
Sa mIRC-om isto naravno nemogu da udjenm upricaonicu izbacuje stalno "No route to host"
Jel zna mozda neko sta to znaci??? (isto je LAN u pitanju)

Nik_Ola

Početnik
Poruka
3
rale77:
Slican problem kod mene ne mogu da se zakacim na nijedan IRC server isto izbacuje
Greska u povezivanju na IRC server.........
Sa mIRC-om isto naravno nemogu da udjenm upricaonicu izbacuje stalno "No route to host"
Jel zna mozda neko sta to znaci??? (isto je LAN u pitanju)

instaliro sam mirc i opet nista isto ko i RALETU 77 !! Da posedujem SP2, jel moguce da je to nesto do provajdera? Sta da radim , ziv nisam ?Pomoc
Unapred hvala!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.