pomoc oko ploce

radezec

Početnik
Poruka
10
koja od ovih ploca je najbolja,i koja je bestbuy sto bi rekli,da li neko ima i kako su se pokazale u praksi

ASUS M2N-SLI (ova mi najvise odgovara jer jedino ona ima 2ata konektora)
ASUS M2N-E
ASUS M2N-SLI DELUXE
koju predlazete? mozda ne asus nego neka druga? nije mi bitan SLI
na nju bi isao AMD 6000+ X2, graficka iz serije 8600 ili 8800
 
Koliko sam cuo ASUS M2N-SLI DELUXE je najjaca od ove tri.
P.s.Jesi razmisljao o Intel-u ?

pa nisam,dosad sam imao amd i zadovoljan sam.
nije mi potrebna ploca za clockovanje,cuo sam da je ova extra, ali ona M2N-SLI je jeftinija 20e, zato me interesuje koliko je ona dobra,ipak bolje da tih 20e bacim na vise rama ili tako nesto, ispravi me ako gresim:)
 
Asus ploče su generalno sranje. Imala sam dve i obe su crkle kao prilično mlade, i to su patile od iste boljke, mada ni ova koju sad imam nije mnogo bolja tako da je možda ipak do mene :(
 
Asus ploče su generalno sranje. Imala sam dve i obe su crkle kao prilično mlade, i to su patile od iste boljke, mada ni ova koju sad imam nije mnogo bolja tako da je možda ipak do mene :(

Svaki proizvodjac ima svoje jeftine i svoje skupe ploche... tako da.. A ako su crkle ispod 3 godine na njih imash garanciju... A inache jeftine Asus ploche se zovu ASRock ;)
 
Ko još daje garanciju na 3 godine :shock:
Poslednja je crkla posle godinu i 3 meseca.
Garancija istekla posle godinu dana :?

I da, ta druga što je crkla je jeftina u pogledu upotrebne vrednosti, ali što se tiče tržišne definitivno spada u skuplje :roll:

A i najnovija je na izdisaju čini mi se...
 
Pa crkla pre max 6 meseci... koliko je matora mogla da bude? Ona pre nje je izdržala malo duže, ali je isto bila asus i isto je crkla, praktično se identično ponašala.....
 
I nikada ti se njie ugasila... sama od sebe?
Mislim, to je ono što je sasvim karakteristično za njih. Dve sam imala sa tim simptomom i još dve kod drugih trenutno obavljaju svoju svetu dužnost samouništavanja :)

Mare, crkne sve odjednom. Ako je crklo napajanje, kakav će to efekat imati na ploču? Pa mi je tako prošli put spržen i procesor.
Ali Asus ovakve stvari radi gaNJc nov.
 
Nije mi se nikad tako nesto desavalo.Riknulo mi je jedno napajanje za te 4 godine - neko noname fazon,zamnio sam ga i dalje sljaka s tim novim napajanjem i s tom istom plocom.Ko zna sta ti radis s tim kompjuterom - zene su cudo ;) :P
 

Back
Top