Pomoc oko kupovine laptopa

samo partizan

Obećava
Poruka
88
Imam u planu da kupim laptop.Za to sam izdvojio 40.000.Posto su mi laptop racunari strano jer sam navikao na desktop racunare pa me interesuje koji je sada najbolji za te pare.Nesto sam video na internetu modeli uglavnom ASUS i to ASUS K50IJ-SX539 i ASUS A52DE-EX114 koji je od ova dva bolji?
 
Ovaj redosled ako ti je važno da grafika ima nešto snage (ako planiraš nekad neku igricu da instaliraš).

1) Asus K50IP-SX089
2) Asus K52N-EX028
3) ASUS A52DE-EX114
4) ASUS K50IJ-SX539

Ako ne planiraš instalaciju igrica:

1) ASUS K50IJ-SX539
2) Asus K50IP-SX089
3) Asus K52N-EX028
4) ASUS A52DE-EX114
 
A neki drugi u tom rangu do 40.000 dinara MSI CR610-216XEU,,,Acer 5552-P342G32Mnkk,,,Dell Inspirion N5030 15.6,,,,Lenovo G550 (59-049099,,,,Toshiba Satellite C660-11P ,,,Viewsonic Viewbook VNB130S malo sam pomogao oko odabira za te pare pa eto mozes i ove poredjati sve sam nasao na winwin sajtu jer tamo planiram da kupim
 
Poslednja izmena:
Daj malo više podataka, koju si aplikaciju skinuo, tj. gde si kliknuo, i šta ti u stvari treba?

Hoćeš da instaliraš Windows 7, pa ti trebaju drajveri, ili si ga već instalirao, pa hoćes samo dodati drajvere? 32-bit ili 64-bit?

A možda si skinuo Delldriver application, nemoj skidati sa time, već u browseru (download via internet browser).

Obriši cookies u browseru pre nego što ponovo klikneš na download.

dellks.jpg
 

Prilozi

  • dell.jpg
    dell.jpg
    26,5 KB · Pregleda: 1
Poslednja izmena:
Ja skidam to prvo na moj racunar pa cu da prebacim na laptop na kojem sam vec instalirao windows 7 32bit.E sad sa onog gore sajta windows 7 32bit odnosno DELL sajta sam sve stavio kao na listu i kad idem na download samo mi skine taj njihov program i kada odem tamo gde sam ga skinuo da pokrene kaze da nema liste.Ovo sto si gore postavio nikako nemogu da nadjem nemam tu opciju kad kliknem na download.
 
U panelu mi stoji da mi je sve dobro instalirano,ali ne mogu da udjem na internet preko mog kablovskog ne ynam u cemu je problem od drajvera sam skinuo za network sve ,ali samo DELL APLICATIONS WIRRELES R226746 NIJE MOGLO DOK SE NE UKLJUCI WIRELES ali posto ne mam u blizini nikog sa wireles onda i nisam mogao da instaliram sve ostalo je ok.E sad imao sam vec problema pre dedelju dana da spojim isto jedan laptop kada sam drugaru istalirao windows 7 i tamo nisam mogao da prikocam ali kada sam otisao do caleta tamo je sve radilo kako treba,e sad mozda je meni podeseno da mogu samo ja da koristim na mom racunaru internet i nigde vise?
 

Back
Top