POMOC OKO KRSTARICE

MiLan_rCCr

Početnik
Poruka
3
Imam jedan problem i molio bih svakog ko moze da mi pomogne da odgovori i da svoje misljenje....Dakle problem je sledeci------- imam problem sa konekcijom na krstaricu!!!
Sinoc sam bio do 4 sata na chatu, i sve je bilo ok, a jutros (tacnije oko 11) kada sam hteo da se konektujem, nisam mogao----- izlazi mi sledeci eror:°13:10:46° * Connecting to irc.krstarica.com (6667)
-
°13:11:10° * Unable to connect to server (Connection timed out)
-
°13:11:12° * Connect cancelled
-
°13:11:17° * Connecting to irc.krstarica.com (6667)
-
°13:11:38° * Unable to connect to server (Connection timed out)
-
°13:11:40° * Connect cancelled
-
°13:17:39° * Connecting to irc.krstarica.com (6667)
-
°13:18:02° * Unable to connect to server (Connection timed out)
-
°13:18:04° * Connect cancelled

:evil::evil::evil:
ja stvarno ne razumem ovo.... zato mi treba vasha pomoc....
kao sto vidite pokusavam da se koenktujem vec par sati i ne uspeva mi......Hvala na razumevanju..... Milan
 
Rekao si da si pokušavao oko 11, a u ovome što si priložio piše u 13.
Elem, kada piše Connect cancelled znači da si ti otkazao konekciju.

Probaj ponovo kasnije, a ako ne radi, promeni skriptu.
 
***, haos se desava...... meni izbacuje samo ovo:
* Connect retry #8 irc.krstarica.com (6667)
-
Welcome to the PIK IRC Network Milan_rCCr!~GeoDeSilv@nat194082.telenor.rs
Your host is irc.krstarica.com, running version Unreal3.2.8.1
This server was created Sat Sep 19 2009 at 18:18:00 CEST
irc.krstarica.com Unreal3.2.8.1 iowghraAsORTVSxNCWqBzvdHtGpD lvhopsmntikrRcaqOALQbSeIKVfMCuzNTGj
UHNAMES NAMESX SAFELIST HCN MAXCHANNELS=30 CHANLIMIT=#:30 MAXLIST=b:300,e:300,I:300 NICKLEN=30 CHANNELLEN=32 TOPICLEN=307 KICKLEN=307 AWAYLEN=307 MAXTARGETS=20 are supported by this server
WALLCHOPS WATCH=128 WATCHOPTS=A SILENCE=15 MODES=12 CHANTYPES=# PREFIX=(qaohv)~&@%+ CHANMODES=beI,kfL,lj,psmntirRcOAQKVCuzNSMTG NETWORK=PIK CASEMAPPING=ascii EXTBAN=~,cqnr ELIST=MNUCT STATUSMSG=~&@%+ are supported by this server
EXCEPTS INVEX CMDS=KNOCK,MAP,DCCALLOW,USERIP are supported by this server
-
There are 35 users and 35 invisible on 3 servers
10 operator(s) online
17 unknown connection(s)
41 channels formed
I have 34 clients and 2 servers
-
Current Local Users: 34 Max: 1156
Current Global Users: 70 Max: 5757
-
Message of the Day, irc.krstarica.com
-
- 29/9/2009 22:23
-
- DOBRO DOSLI U PRICAONICU INTERNET KRSTARICE!
-
- irc.krstarica.com:6661-6669
- Koriscenjem Pricaonice saglasni ste sa Pravilnikom:
- http://pomoc.krstarica.com/228
-
- Uslovi koriscenja Pricaonice:
- http://www.krstarica.com/lat/pricaonica/uslovi.php
-
- Najcesca pitanja i odgovori:
- http://pomoc.krstarica.com/kat/014
-
-
- Ukoliko zelite da vidite kada je neko poslednji put bio prisutan u
- Pricaonici, koristite komande /seen nadimak ili /seennick nadimak

irc.krstarica.com- Neophodno je da se autorizujete. Ukoliko imate registrovan nadimak, koristite /NS IDENTIFY sifra. U protivnom, posetite http://irc.krstarica.com/auth/code.php?id=161726033 da biste nastavili (dva puta brzo kliknite na ovu adresu). Ukoliko koristite Java klijent, moguce je da ce vam browser blokirati otvaranje novog prozora - u tom slucaju omogucite pop-up prozore na Krstarici.
-
-irc.krstarica.com- ********************************************************************************
-
* AntraxXx sets mode: +iwTx
-
[19:04:34] -NickServ- Nadimak AntraxXx je registrovan i zashticen. Ako je vash
[19:04:34] -NickServ- nadimak, ukucajte /ns identify SHIFRA. U suprotnom
[19:04:34] -NickServ- izaberite drugi nadimak komandom /nick novi-nadimak
[19:04:34] -NickServ- Ukoliko se ne identifikujete u roku od 60 sekundi, NickServ ce vam promeniti nadimak.
[19:04:34] -NickServ- Vash nadimak je sada promenjen u Gost_47105
-
* Your nick is now Gost_47105





a onda zabaguje i to je to..........
 
ja imam drugaciji problem,nemogu uci ni preko mirca i krstarice.preko krstarice mi izlazi da je sajt pod restrikcijom i poruka koju nerazumem (To help protect your comuterr,windows has closed this program)da li neko moze da mi pomogne o cemu se radi.
 
Imao sam slicnih problema pa sam ovako resio.Posle optimizacije sistema nisam mogao nikako da udjem na krstaricu,A u sve druge sajtove normalno.Posle dugih podesavanja ni makac nece.Otidjem na sajt Microsoft i trazim internet explorer.Radi se o verziji 8.Kad tamo kaze da mi nedostaju neki adds - on.Pita me dali hocu da instaliram.Kazem ok. On ucitavao nesto sam. Sam restartovao sistem i normalno radi.Pokusajte nista ne kosta
 

Back
Top