Pomoc oko izbora Laptopa ili Tableta.

Povjesnitchar

Ističe se
Poruka
2.102
Pozdrav. Uzeo bih 1 dobar laptop ali me zanima model i parametri koji su mi potrebni, pod broj 1 da ne sakupljaju viruse i da mu nije potrebna posebna paznja i održavanje u tome. Onda da mu je dobra baterija i da je brz pri radu.

Ne treba mi laptop radi igrica. Povremeno bih mozda pogledao neki film ali ništa preterano.

Laptop bih prvenstveno uzeo zbog posla jer razmišljam da se bacim u neki internet biznis i slicno.

Ako bi i tablet bio dobar za ovo sto mi treba onda pišite i o njemu.
 
Pozdrav. Uzeo bih 1 dobar laptop ali me zanima model i parametri koji su mi potrebni, pod broj 1 da ne sakupljaju viruse i da mu nije potrebna posebna paznja i održavanje u tome. Onda da mu je dobra baterija i da je brz pri radu.

Ne treba mi laptop radi igrica. Povremeno bih mozda pogledao neki film ali ništa preterano.

Laptop bih prvenstveno uzeo zbog posla jer razmišljam da se bacim u neki internet biznis i slicno.

Ako bi i tablet bio dobar za ovo sto mi treba onda pišite i o njemu.
Preporucio bih Macbook Air M1, kojeg imam:
MacBook Air (istyle.rs)
 
Pozdrav. Uzeo bih 1 dobar laptop ali me zanima model i parametri koji su mi potrebni, pod broj 1 da ne sakupljaju viruse i da mu nije potrebna posebna paznja i održavanje u tome. Onda da mu je dobra baterija i da je brz pri radu.

Ne treba mi laptop radi igrica. Povremeno bih mozda pogledao neki film ali ništa preterano.

Laptop bih prvenstveno uzeo zbog posla jer razmišljam da se bacim u neki internet biznis i slicno.

Ako bi i tablet bio dobar za ovo sto mi treba onda pišite i o njemu.
Tablet je prilično ograničen za bilo kakvu profesionalnu potrebu.

Koji ti je budžet, to je ključno pitanje, koliko novca želiš da odvojiš za to zadovoljstvo. Od toga zavisi izbor.
 
Pozdrav. Uzeo bih 1 dobar laptop ali me zanima model i parametri koji su mi potrebni, pod broj 1 da ne sakupljaju viruse i da mu nije potrebna posebna paznja i održavanje u tome. Onda da mu je dobra baterija i da je brz pri radu.

Ne treba mi laptop radi igrica. Povremeno bih mozda pogledao neki film ali ništa preterano.

Laptop bih prvenstveno uzeo zbog posla jer razmišljam da se bacim u neki internet biznis i slicno.

Ako bi i tablet bio dobar za ovo sto mi treba onda pišite i o njemu.
Virusi se skupljaju zavisno od upotrebe.

Linux isto možeš. Ukoliko ti nije neophodan Windows.

Koliko novaca takav i model. Svaki sa iole novijim procesorom i 16gb radne memorije će ti biti više nego brz za kancelarijske poslove.

A možeš i tablet. Razmisli šta ti više odgovara po tvojim potrebama i načinu korištenja. Samsung ili Apple su odličan izbor ali ima i povoljnijih modela i brendova tableta...
 
Pozdrav. Uzeo bih 1 dobar laptop ali me zanima model i parametri koji su mi potrebni, pod broj 1 da ne sakupljaju viruse i da mu nije potrebna posebna paznja i održavanje u tome. Onda da mu je dobra baterija i da je brz pri radu.

Ne treba mi laptop radi igrica. Povremeno bih mozda pogledao neki film ali ništa preterano.

Laptop bih prvenstveno uzeo zbog posla jer razmišljam da se bacim u neki internet biznis i slicno.

Ako bi i tablet bio dobar za ovo sto mi treba onda pišite i o njemu.
Macintosh
 
Ako hoces stabilnost i jednostavnost, bezbednost Apple je vrh ...ako hoces da se mlatis sa odrzavanjem sistema da ne rikne onda uzmes windows ....
Не знам о каквом млаћењу пишеш?
Годинама користим рачунаре а инсталирао сам их ко зна колико и сви раде нормално.
Ти и Макса као да сте промотери ејпла?
 
Virusi se skupljaju zavisno od upotrebe.

Linux isto možeš. Ukoliko ti nije neophodan Windows.

Koliko novaca takav i model. Svaki sa iole novijim procesorom i 16gb radne memorije će ti biti više nego brz za kancelarijske poslove.

A možeš i tablet. Razmisli šta ti više odgovara po tvojim potrebama i načinu korištenja. Samsung ili Apple su odličan izbor ali ima i povoljnijih modela i brendova tableta...
За обичне кориснике може и 8гб рама, све завршава.
 
Zanime ma onaj koji je najvise imun na malware viruse, da ne moram da se petljam oko toga. Čujem da su Apple modeli dobri u tome.
To ti je kao da tražiš bicikl sa kog ne možeš da padneš.

Sve je do tebe, marka laptopa tu ne igra nikakvu ulogu. Virusi su bili problem pre 20 godina, danas stvarno moraš da budeš posebno smotan da bi dobio virus na bilo kom operativnom sistemu, pošto svi imaju nekakvu zaštitu. Istina je da postoji više virusa za Windows nego iOS i Linux, ali isto tako imaš i više korisnih programa.

Takođe, pitanje je da li nameravaš da ga nosiš sa sobom ili će pretežno biti na radnom stolu.
 
Не знам о каквом млаћењу пишеш?
Годинама користим рачунаре а инсталирао сам их ко зна колико и сви раде нормално.
Ти и Макса као да сте промотери ејпла?
Jel koristis ccleaner koristis ...to je za mene mlacenje ...to je smece od sistema ...
 

Back
Top