pomoc oko desktopa

nestl

Zainteresovan član
Poruka
247
da li moze ovo da se uradi hocu da imam sliku na desktopu ali da se mrda a ne samo da stoji zamrznuta npr:

14tbtyb.gif



a ne ovako:

xofyp1.jpg
 
Od tih slika koje hoces da ti se vrte na desktopu, napravis fig animaciju, ako je vec nemas...

Onda, desni klik - properties - desktop - browse - izaberes zeljenu gif animaciju i slika ti se vrti kako si zamislio...

Ne vidim u cemu je ovde problem...
 
Od tih slika koje hoces da ti se vrte na desktopu, napravis fig animaciju, ako je vec nemas...

Onda, desni klik - properties - desktop - browse - izaberes zeljenu gif animaciju i slika ti se vrti kako si zamislio...

Ne vidim u cemu je ovde problem...
problem je u tome shto je kod gif slika maksimalan broj boja 256

mozhe da se uradi i sa nekim wallpaper menagerom koji ima opciju brzheg menjanja wallpapera
BioniX Desktop Wallpaper Changer je free i mozhe menjati walpepere svake sekunde... chini mi se da je to ipak brzhe od toga kako menja frejmove iz gif animacije
verovatno ima josh slichnih menagera, no kod onih koje sam do sada koristio je maxmimalna brzina menjanja bila izrazhena u minutama

Lichno mishljenja: uludo troshenje memorije rachunara
...brzo tje mu dosaditi :D
 
problem je u tome shto je kod gif slika maksimalan broj boja 256

mozhe da se uradi i sa nekim wallpaper menagerom koji ima opciju brzheg menjanja wallpapera
BioniX Desktop Wallpaper Changer je free i mozhe menjati walpepere svake sekunde... chini mi se da je to ipak brzhe od toga kako menja frejmove iz gif animacije
verovatno ima josh slichnih menagera, no kod onih koje sam do sada koristio je maxmimalna brzina menjanja bila izrazhena u minutama

Lichno mishljenja: uludo troshenje memorije rachunara
...brzo tje mu dosaditi :D

Slazem se...

Ali, to mu je jedno od resenja, i jedino koje sam ja znao...
 

Back
Top