ForestGreen
Veoma poznat
- Poruka
- 11.104
Pozdrav...
Ovako, komp radi dobro ali osecam miris plastike, kao da nesto toplo unutar kucista podgreva plastiku pa se tako oseca.
To ranije nije bilo pa ajde otvorio sam kuciste i nisam video na nesto zeza, prasina nije u pitanju. (P.S. Kad sam otvorio kuciste nisam palio racunar...)
Vratio sve to, ukljucio racunar i skinuo everest da mi pokaze vrednosti.
No, zapazio sam kad sam stavio na napajanje ruku da je bas toplo.
Evo sta je meni sumnjivo...
Evo slike...
Ovako, komp radi dobro ali osecam miris plastike, kao da nesto toplo unutar kucista podgreva plastiku pa se tako oseca.
To ranije nije bilo pa ajde otvorio sam kuciste i nisam video na nesto zeza, prasina nije u pitanju. (P.S. Kad sam otvorio kuciste nisam palio racunar...)
Vratio sve to, ukljucio racunar i skinuo everest da mi pokaze vrednosti.
No, zapazio sam kad sam stavio na napajanje ruku da je bas toplo.
Evo sta je meni sumnjivo...
Evo slike...
Poslednja izmena:
