pomoc: nemoguce okaciti attachment u mail

Cao!

Imam problem, ne mogu da okacim nista u attachment u yahoomail-u. Kada kursorom precem preko dugmeta attach, pokazuje mi block. Znaci, attach mi je verovatno blokiran. Da li mozda neko zna kako da ovo odblokiram? :think:

Hvala unapred!

Sad sam skoro pocela da koristim neki lap top, i na njemu vec danima ne mogu da upoladujem ni jedan attachment ni na yahoo mailu ni na gmailu. A iance na drugim kompovima mogu, ali bas mi treba na ovom :(. Jel imas neku ideju?
Hvala puno na trudu!

Јел имаш инсталиран флеш плејер и јаву на том лап топу?
Који интернет прегледач користиш?
 

Back
Top