Pomoć na putu

Ja sam imao onu fabričku pomoć 0-24h to je super kažu da dolaze i gumu da ti zamene ako pukne. Ja lično nisam koristio nikada.

Imaš sada amss mislim da je bilo 2500 din i u to je uračunato jedno šlepovanje.
 
Malo me strah amss nije skup ali ne dolaze na teren ili se dugo čekaju. Beograd, Novi Sad nisu problem ali kada se negde dalje stane su... Moj komšija se vraćao sa mora, stali su noću čeli 12 sati sa decom. Zato i pitam da li neko ima iskustva sa nekim drugima.
 
Malo me strah amss nije skup ali ne dolaze na teren ili se dugo čekaju. Beograd, Novi Sad nisu problem ali kada se negde dalje stane su... Moj komšija se vraćao sa mora, stali su noću čeli 12 sati sa decom. Zato i pitam da li neko ima iskustva sa nekim drugima.
Ne mogu da dolete i taj šlep treba da krene i pređe 500 km
 
To je takva glupost jer to nije pomoc cele godine nego 1 dolazak,jedno slepovanje,ko zna kakav uslov i ogranicenje postoji
Pa i to je uredu ako te šlepaju kući. Stala sam sa porodicom prošle godine, platila poprilično 1 euro po kilometru računaju duplu kilometražu. Ima ih nekoliko koje prodaju pomoć na putu, cene su ok samo me zanima da li to što se plati se i dobije.
 
Pa i to je uredu ako te šlepaju kući. Stala sam sa porodicom prošle godine, platila poprilično 1 euro po kilometru računaju duplu kilometražu. Ima ih nekoliko koje prodaju pomoć na putu, cene su ok samo me zanima da li to što se plati se i dobije.
Ok ako se nesto izlomi pa ne moze drugi auto da slepa,opet u blizini ima neki servis sigurno
Mora postojati ogranicenje jer da te slepuju za tih 3000 din samo benzin ih kosta
 
Ja sam jedne godine platio putno zdravstveno osiguranje neko za celu godinu i posle 20 dana me raspali lik otpozadi u inostranstvu. Sve troškove bolnice i lekova, pregleda su mi nadoknadili u dinar.

Ovo sa šlepom je super stvar ako ti stane auto u grčkoj, produžiš par dana u gručkom u najgorem slučaju a šlep ti vrati auto za 2500 din.

Nije za svaki dan ako voziš krš pa kao jeftinije da platim 2500 din nego da radim servis.
 
Сваки мањи градић има шлеп службу,какав црни амсс... Где год заглибиш,лепо уђеш на нет и нађеш у околини за пет минута. Да ли је скупље или јефтиније кога боли патка,кад си у проблему.
 
Сваки мањи градић има шлеп службу,какав црни амсс... Где год заглибиш,лепо уђеш на нет и нађеш у околини за пет минута. Да ли је скупље или јефтиније кога боли патка,кад си у проблему.
dosta je skuplje..slepovanje ti je oko 100 evrica
 
Koristim VOZZI vec godinama [pre toga dve godine AMSS] i nikad mi pomoc nije trebala ali sam video jednom prilikom kako VOZZI tovari jedan auto iz Grcke za Srbiju.
A i merkajuci sta ko nudi dosao sam do zakljucka da su VOZZI i Atlas najpovoljniji a posto sam gledao ovaj slucaj sa VOZZI za njih sam se odlucio :)
 

Back
Top