Quantcast

Pomoć molim vas

Rex123

Početnik
Poruka
10
Naljutila se drugarica na mene a nzm sto.. Odjednom mi ne odg na poruka a preselio sam se još odavno da bi otišao do nje.. Vidi poruku ali nece da mi odgovori nešto je ljuta, pa ako možete da sastavite neki mini tekst da joj pošalje.. Jer mi mng znaci pitao sam je sto je ljuta neće da mi odg.. Sa njom sam proziveo sve i svašta bff smo molim vas...

Kiki_GNR

BUNTOVNA S RAZLOGOM
Poruka
455.584
Naljutila se drugarica na mene a nzm sto.. Odjednom mi ne odg na poruka a preselio sam se još odavno da bi otišao do nje.. Vidi poruku ali nece da mi odgovori nešto je ljuta, pa ako možete da sastavite neki mini tekst da joj pošalje.. Jer mi mng znaci pitao sam je sto je ljuta neće da mi odg.. Sa njom sam proziveo sve i svašta bff smo molim vas...
Ti kao tinejdžer si se "preselio odavno da bi otišao ode nje..:" :rotf:

georgejune

Starosedelac
Poruka
158.722
Ma nista na finjaka napusi je

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.