Pomoc Kodak dx6490

d@im13

Početnik
Poruka
4
Pozdrav narode..Po prvi put postujem na temu fotografije i oko toga se jako slabo razumem:neutral:..Naime,interesuje me fotoaparat Kodak dx 6490,Imam ga u ponudi za nekih 5500 din,pa me interesuje da li kao aparat vredi ista..Msm fino je ocuvan ide sa mem karticom od 256 mb,kablovima torbicom...Svestan sam da to nije neki profi aparat (koliko sam video ima 4mpx,10x zoom...) ali za hobi fotografisanje?????Hvala unapred.Sve najbolje!!!!
 
Ma vidi da pojednostavimo-ako Ti se aparat svidja i to je cifra koju si spreman da izdvojsi-ne mnogo vise-i ako je u dobrom stanju jos-kui, igraj se, uci, pa za par godina, i da rikne daleko bilo, pa i ne da rikne prevazici ces taj aparat, pozeleti nesto bolje,a naucices neke stvari...a izgubices clih 50 evra:). E sad druga je stvar sto MORAS biti svestan da je u pitaju mator aparat,prevaidjen-ko zna kakvu memeriju koristi, kakav je senzor,koliko je brz aparat(izostravanje, upis na karticu,itd),ako koristi Litijum-jonsku bateriju, pitanje je oces li moci naci novu batriju...koja ce Ti zatrebati, pre ili kasnije...
Sve u svemu, ima tu pun i za, i puno protiv, ali...Ako Ti treba prevoznosredstvo po svaku cenu, i Fica je auto :) >kotrlja se znaci radi pos'o :) ...a za vise o aparatu, ovde, npr.http://www.dpreview.com/reviews/specs/Kodak/kodak_dx6490.asp
Ili priupitas Google :)
 

Back
Top