Quantcast

Pomoc iz Nisa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Moghrion

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.921
Drugari, valjala bi mi mala pomoc, od nekog ko ima malo vremena i malo dobre volje.... Jos ako je iz Nisa, to bi bilo vise nego odlicno....
Prica kaze sledece:
Godinama unazad, mucim neku muku s nekim belim tepihom u sobi...
Muka je ta sto je jako gadan za ciscenje a beo da potraje ne moze duze od par dana...
Pa sam doso na ideju da ga pokrijem necim, sto nije tesko da se smota u kadu il masinu i opere...
E,sad, najbolje za to bi mi bilo neko platno, jako i tamno... moz' i sareno, moz' i smb, a sto onda ne bi moglo i maskirno....
Satorsko krilo, dabome....
Pa, racunam, kako je jedno 175x175, 4 bi mi zavrsila pos'o...
Al, opet, da jurim ovde po buvljacima, il po oglasima, mogu, al da tako nakupim 4 sa istom sarom, isto ocuvana... slaba vajda...
Pa sam mislio, kako jos 2 vojna odpada imamo u celoj zemlji, a ni jedan od ta dva nije u Kragujevcu, il mi je da idem u Nis, il da molim nekog odande, da mi kupi i posalje...Te, valjalo bi mi, ako bi ko, dobre volje, obisao taj odpad, video ima li 4 ista i isto ocuvana, po mogucstvu, dobro ocuvana, satorska krila...
Hvala unapred.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.