помоћ би била добродошла

gost 214153

Poznat
Poruka
7.802
..елем, испревртао сам цео нет и нисам успео да нађем овакве кошуље. Да ли ико зна да ли их има у БГ и где? Знам да има у Загребу, ове слике су одатле али то ми не ферцера. Ако је спам или теми овде није место, нека модератори обришу или шта год.
Хвала.

item_medium

item


..или
item

item
 
Дај пивопија, не зезај. :lol: Ко њих шиша. То су манекени. Мораш признати да су кошуље су много јаке али у Београду изгледа нема где да се пазаре. Све што ми се свиђа, нема. :dash:

ima brate u sex shopu u Jug Bogdanovoj ili na štajgi :rotf:

hebote "biohazard" znak kad vidim na garderobi za muskarca kenjNJa mi se :D zamisli kakvu poruku saljes "bezi nisam se kupao smrdim kao tvor OPASNO PO ZDRAVLJE" :mrgreen:
 
ima brate u sex shopu u Jug Bogdanovoj ili na štajgi :rotf:

hebote "biohazard" znak kad vidim na garderobi za muskarca kenjNJa mi se :D zamisli kakvu poruku saljes "bezi nisam se kupao smrdim kao tvor OPASNO PO ZDRAVLJE" :mrgreen:

Hahahaha... :zcepanje: :worth:
Ne bih bolje mogao da napisem. Ali o.k., ukusi su razliciti. Treba i to postovati, iako ovo nikako nije moj ukus.

@Petar: ne zezam, bre. Tema je odeca, pa samim tim mislim da bi na podforumu "Moda" imao vece sanse da ti likovi tamo pomognu. ;)
 
ima brate u sex shopu u Jug Bogdanovoj ili na štajgi :rotf:

hebote "biohazard" znak kad vidim na garderobi za muskarca kenjNJa mi se :D zamisli kakvu poruku saljes "bezi nisam se kupao smrdim kao tvor OPASNO PO ZDRAVLJE" :mrgreen:

Брате, сад ми враћаш оно са шацовања. Поштено :lol:


Hahahaha... :zcepanje: :worth:
Ne bih bolje mogao da napisem. Ali o.k., ukusi su razliciti. Treba i to postovati, iako ovo nikako nije moj ukus.

@Petar: ne zezam, bre. Tema je odeca, pa samim tim mislim da bi na podforumu "Moda" imao vece sanse da ti likovi tamo pomognu. ;)

Могао бих да исцимам неке пријатеље ''од преко'' али бих више волео да сам то завршим.
Ај, погледаћу да ли има неког тамо. :)
 
ma jok :D
nego ne delujes mi kao fićfirić koji se pali na ovakvu garderobu

И нисам. Углавном се облачим у милитари фазону али ово би се солидно уклопило у неке варијанте. А и нису скупе. 250 куна што би било....2.500 динара. Нек буде и 3.500 -4 па није много.
 

Ја не знам да шијем. Кад си то поменула читао сам о некој жени (нећу да је рекламирам :) ) модни креатор баш за такве ствари. Али су цене баш слатке.
Њен рад сто европских динара плус материјал. Па морам да идем да ме мери, сто чуда. Каква је ово бре земља кад нема обичне ствари да се купе?
 
Ја не знам да шијем. Кад си то поменула читао сам о некој жени (нећу да је рекламирам :) ) модни креатор баш за такве ствари. Али су цене баш слатке.
Њен рад сто европских динара плус материјал. Па морам да идем да ме мери, сто чуда. Каква је ово бре земља кад нема обичне ствари да се купе?

Pa pobogu nađi neku krojačicu :eek: daj joj slike ovako kao nama i sašiće ti. E sad, ne znam za cenu, dogovorite se unapred. Ume to da ispadne i sasvim povoljno.
 
e pa onda SAJSI :mrgreen:

:lol:


Pa pobogu nađi neku krojačicu :eek: daj joj slike ovako kao nama i sašiće ti. E sad, ne znam za cenu, dogovorite se unapred. Ume to da ispadne i sasvim povoljno.

Сама си поменула муке око детаља. Помислила би жена да сам неки фрик. :lol:
Мораћу да нађем некох у или око Загреба. :)
 

Back
Top